Konrad2510

Proszę o szybką rade!!

Polecane posty

Konrad2510    24

Witam mam problem opryskalem pszenice17.04 mustang forte1l +atlantis0.5 i stwierdzilem ze jedna z niej nic nie będzie i planuje pszesiać jeczmieniem i tu moje pytanie czy mozna po orce na 20cm z góry dziekuje

Konrad2510    24

stary bylo wszystko ok zajezdzam na pole w sobote a tu sama miotła i tyle wiec co siać qq wychodzi drogi naklad.. ale chodzi mi bardziej czy po tych opryskach mozna mial ktoś podobny problem

Wiadomość z agroFakt.pl

robi57362    253

jak nie będzie suszy to możesz siać zarówno jęczmień jak i pszenicę . będziesz trochę później kosil i tyle . ze 2 lata temu posialem w polowie maja jeczmien i niczym się nie różnił od reszty

jesli pomoglem kliknij fajne

pawelek11    18

Jęczmień się pryska mustangiem to nie ma problemu. Nie wiem jak z tym drugim on pewnie od miotły jest. Przeczytaj na opakowaniu czy można pryskać jęczmień jak tak to możesz siać.
Ja pryskałem mustang+protugan przesiałem parę ary od lasu i jak narazie jęczmień rośnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MariuszKlim
      Cześć.
      Do formularza zamówienia badań rolniczych trzeba dołączyć mapki pól z których są brane próbki, czy wystarczy sam formularz z próbkami?

• Przez piozz
      Jak wyglada sytacja u was z wnioskami suszowymi w gminach,jakie straty wpisujecie we wnioski oraz kiedy komisje ruszaja w teren ?
    • Przez Bobas233
      Witam . Chcialem się poradzić was a mianowicie ,mam okazje wziąść 10ha w dzdzierżawę z tym ze klasa jak napisałem 5 i 6. Czy zaoranie teraz tego i zwapnowanie wczesna wiosna wapnem powiedzmy weglanowym bedzie mialo jakis sens? Czy pomoze to w jakims stopniu podniesc ph? Pytam gdyz nigdy nie gospodarzylem na tej klasie ziemi. A jak wiemy sa to gleby słabe piaszczyste. Wiem ze ciezlo o dobry plon na tego typu ziemi no ale.. Czekam na sugestie tylko sensowne i z głową. Z gory dzięki za pomoc
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.