Polecane posty

Witam! Od roku posiadam ciągnik Massey Ferguson 3075 i mam w nim problem z przełączaniem biegów spedshift. Kontrolki pokazują zmiane lecz nic wiecej sie nie dzieje. Jaka może być przyczyna,jak  to naprawic. Prosze o pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
    • Przez janek12314
      Witam wszystkich, mam pytanie.
      Cieknie olej przy krzyzaku od strony osi. Co musze rozebrac zeby wymienic uszczelnienie?
      Jesli moglby ktos mi podpowiedziec z gory dziekuje.
    • Przez damianXXL
      Witam. Do czego służą te śruby na ampul w zaworze?? Czy to jakieś korki czy do jakiejś regulacji? Sączy się olej z tej wiekszej i chcę uszczelnić. 

• Przez mlodyrolnik1997
      Witam od jakiegoś czasu zaczął się slizgać półbieg B i D myślę o wymianie mikropompki którą jest przy sprzegle bo ktoś mi tak doradzil, i mam też problem że wspomaganiem gdy już ciągnik się rozgrzeje nie da rady przekręcić kierownica dopiero jak doda się gazu to jest trochę lepiej. Nie wiem od czego zacząć. pomóżcie!!
    • Przez proxima100
      Witam Zniknęło nam ciśnienie na skrzyni biegów. Nie można ciągnika ruszyć z miejsca. Podejrzewam pompę ale mogę się mylić. Miał ktoś z czymś podobnym do czynienia?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj