Skocz do zawartości
WiktorNiesony

Deutz-Fahr 5120

Polecane posty

MrDawido    70

takich tematów jest na pewno kilka wystarczy poszukać a o cenę to proponuję zadzwonić lub najlepiej osobiście się pofatygowac bo wszystko zależy od wyposażenia

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ENDRIUROL
      witam
      mam problem z obrotomierzem w tym agroluxsie. czasami zdaza sie ze jak jest na 700obr przygazuje na np150 to obrotomierz dochodzi do 1000 i koniec, a za to piszczy jakis pasek. skad licznik bierze obroty silnika? z alternatora??? paski napiete wiec troche nie wiem jak to ugryzc. nie rozbieralem kokpitu, tam bedzie linka obrotomierza czy jak to w ogole mierzy?
    • Przez MaciejKpiski
      Witam poszukuje opinii na temat tej prasy. Jak się ona sprawuje podczas zwijania słomy, siana czy sianokiszonki ? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu ? Proszę o pomoc użytkowników.   Prasa na chwilę  obecną miała by chodzić z c360.  Zdjęcie z internetu

• Przez zet5211
      Witam mam problem z hydrauliką w dx 3.90. Problem jest z przelewem nie jest on podłączony bezpośrednio do zbiorniczka jest tu ktoś kto mógłby wytłumaczyć jak gdzie podłączyć przelew i zasilanie od tura. I jeszcze czemu cały czas ubywa oleju hydraulicznego w zbiorniczku i w podnośniki z góry dziękuje 🤔😀
    • Przez Marzena
      Witam mam problem z rolkami ktora podają siatkę, sa tak sliskie ze tej siatki nie podaja co.moge zrobic z.rolkami zeby nie.byly.takie sliskie?
    • Przez Mateusz1997
      Witam jak wyregulowac rewers w deutz fahr 420 ttv aby łagodniej ruszał?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.