Skocz do zawartości
Rolnik337

Agregat talerzowy 2,5m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik337    0

Witam, zastanawiam się nad kupnem agregatu talerzowego 2,5m.

Chciałbym się dowiedzieć czy 70KM poradzi sobie z nim? :)

pawelek11    16

A jaki siewnik masz zamiar doczepić do tego agregatu? Taki agregat waży ponad tone, też mam 70km traktor i myśle że miał by problemy z takim agregatem zwłaszcza w świeżo zaoranym polu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotr291179    2

To zależy w jakim ciągniku jest te 70KM jaki udzwig podnośnika i w jakim terenie ma to pracować? bo jak traktor 4x4 i dość ciężki na szerokim kapciu i tylko do samej uprawy ścierniska to powinien śmigać jak szalony

pawelek11    16

Tak do ubrawy ścierniska to bez problemu. Ja porzyczałem 2,5m talerzówke firmy BURY na sprężynach bez problemu 70km sobie radził.
Tylko talerze żeby były 560 bo z 600 już może mieć problemy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dzony9203
      Witam wszystkich.
      Posiadam talerzówkę "ruską" ciąganą o szerokości roboczej ok 3 metrów. Jest ciągana belarusem 920.2 o mocy 81 KM. Mam pewien zapas mocy i myślę nad zastosowaniem czegoś do doprawiania co może być ciągane lub unoszone za talerzówką. Oczywiście ciężar i zapotrzebowanie mocy w granicach rozsądku.
      Piszę "coś" bo nie wiem co się stosuje.
      Proszę o wypowiedź osób mających wiedzę w tym temacie i doradzenie czy w ogóle warto się w to bawić.
      Pozdrawiam wszystkich. 
    • Przez Rolnik1973
      Witam. Jak poszerzyć bronę talerzową z 2x8 na 2x9 talerzy. Czy dołożenie po talerzu na przednią oś talerz z lewej strony, a na tylnej osi z prawej strony załatwiła by sprawę. Talerzówka bomet, odwalająca na lewo.
    • Przez mateusz1151010
      Witam, stoję przed wyborem zakupu agregatu ścierniskowego. Dzisiaj oglądałem kongskilde vibro flex 4300, wydaje się ciekawy sprzęt, ale pytanie moje brzmi jak się sprawuje w polu ? Jaki efekt ? Ktoś użytkuje i mógłby się podzielić opinią, zdjęciami efektów pracy tego agregatu. Dodam,  że posiadam ciągnik 110 KM.  Może jakieś inne propozycje co do agregatu? Z góry wielkie dzięki.
    • Przez yacenty
      Witam!
      czym robicie u sibie podorywke?
      czym najlepiej? zastanawiamy sie czy nie byloby dobrze kupic albo agregat podorowykowy albo jakas brone talerzowa,
      czym bedzie najlepiej i najszybciej?

pozdrawiam

YacentY
    • Przez Radan
      Witam.
      Chcę wiedzieć którą z tych firm polecacie i dlaczego. Mowa tu o agregacie / bronie talerzowej do uprawy ścierniska na 15 - 25 cm.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.