Skocz do zawartości
News
sstefan93

Siewnik Lemken Eurodrill 3000

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzys375
      Witam,
      Mam uszkodzoną oponę w siewniku poznaniak II  mam założone 5.60-15.
      Jaki może być zamiennik wielkościowy aby siewnik nie oszukiwał w wysiewie wg tabeli.?
      Może z jakiejś dojazdówki od samochodu? Ktoś posiada taką wiedzę?
    • Przez Mateuszek12
      Witam koledzy posiada ktoś taki siewnik bo potrzebuje wiedzić ile wchodzi owsu w cały zasyp i jak go ustawić do siania owsu siewnik ma 3 m. Pomoże ktoś dzieki z góry.

• Przez Bizon_Ursus
      do posiadaczy tych siewnikow powiedzcie mi jak macie ustawione te klapki z tylu siewnika bo przy próbie kreconej na podworku mi wychodzil idealnie wysiew a jak pojechalem w pole to za malo mi wysialo na ha zamiast 180 to jakies 120 kg jeczmienia kapnolem sie po jakims czasieci zrobilem probe na polu a tu psikus
    • Przez azzadek
      Witam, chciałbym wymienić siewnik, obecnie mam Poznaniaka 2,5m, na jakiś inny również 2,5m tak aby radził sobie z nim T25. Poznaniak waży 446kg + 150kg zasypu i Władek nie ma z nim żadnych problemów. Jaki najlepiej siewnik kupić? Zastanawiam się nad nowym Meprozet S107 albo jakaś zachodnia używka np: Amazone D7/D8, Hassia DKL 250, Reform Semo 99 (chyba są w miarę lekkie). Chodzi o taki siewnik by waga maksymalna z zasypaną skrzynią nie przekraczała 700kg. Co polecacie? A poznaniaka muszę wymienić bo już drugi sezon odwala jakieś kwiatki z wysiewem mimo wykonywania prób on i tak wysiewa w polu jak mu się podoba
    • Przez Partyzant85
      Witam.
      Sprzedam poznaniaka 2,7 m na docisku sprężynowym, grabki, orginalne ogumienie, znaczniki, spulchniacze śladu, rynienki do próby kręconej, zaprawiarka też jest. Rok produkcji 1987. Województwo lubelskie, powiat lubartowski. Cena 2600 do negocjacji

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.