Skocz do zawartości

Polecane posty

Massey2553P    0

Cześć Koledzy.

Mam pytanie, kupiłem ostatnio Same Frutteto 75 i chciałbym zmienić cięgna boczne na takie z CBM. Niestety te które mam nie są chyba oryginalne, bo wydają się za krótkie. Może mi ktoś z was powiedzieć jakie powinny być oryginalne wymiary cięgna boczne do Same Frutteto 75?

Z góry dzięki za odpowiedź. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marek46ha
      Stoję przed wyborem nowej kosiarki dyskowej i zastanawiam się czy warto dopłacić za model z centralnym zawieszenim.
      Łąki takie jak wszędzie - jedne lepsze, równiejsze inne mniej. Raczej wysokich prędkości nie będę osiągał bo mam nieduże działki ( rowy melioracyjne, itp)
      Także zastanawiam się czy napewno potrzebuję centralnego zawieszenia.
      Ktoś może mi podpowiedziec jak to wygląda w praktyce - znajomi mają zwykłe novadisc (poettinger) inni novacat i każdy swój wybór bardzo chwali.
      Ja osobiście celuje miedzy lely 280 M i 280 classic.
    • Przez mariusz2
      ciezko wchodza biegi  czy jest opcja regulacji sprzegła oprócz pedału
    • Przez dawmal1222
      Witam, dorabiamy do łychy zamykanie typu krokodyl, chciałbym się zapytać, czy muszę dokupować do zębów górnych tulejki, żeby je wspawać w ramę? Czy wystarczy np kawałek rurki fi 30 czy coś takiego? Koszt 17zł za jedną tulejkę trochę mi się nie uśmiecha
    • Przez Tomon007
      Witam. Wymieniam olej hydrauliczny w same laser 100 jednak nie ten korek odkrecilem co trzeba mysle ze na fioletowo to z tylnego mostu a czerwony to wlew do niego. Wysylam zdjecia i zaznaczylem w kułka z zapytaniem od czego te korki sa. Zaznaczylem roznymi kolorany zeby bylo wiadomo jak opisac .ten gorny to pewnie od hydrauliki i w chodzi do niego utto 10w30 tak ? A ten dolny to nie jestem pewny i fajnie by bylo jakbyscie napisali jaki odej tam zalac i ile  Z gory dziekuje za pomoc 

• Przez Andre8989
      Witam. Jak w temacie nie działa  mi czujnik załączenia womu napięcie jakie dochodzi do czujnika to 4V sam czujnik jest sprawny powinno być chyba 12V ale nie mam schematu

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.