JD-5090R

Wałek atakujący Ursus C-328

Polecane posty

JD-5090R    5

Witam mam takie pytanie muszę wymienić wałek atakujący w ursus c 328 a niestety nie umiem go wybić .

Proszę o pomoc  ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damian00980
      Cześć. Mam pytanie. Jeden mój kolega kłóci się ze mną że na walku połosi za bebnem powinien iść od razu odolejacz a nie uszczelniacz ponieważ gdy będzie dokrecal cała os to zgniecie uszczelniacz... Ale w książce wyczytałem co innego. Mam nowszy typ trzydziestki i nie wiem czy on ma rację czy książka... Pomóżcie 
      Nr 17 odolejacz  nr 18 właśnie ten uszczelniacz  o który pytam
    • Przez damian00980
      Tak jak w temacie. Co trzeba rozebrać żeby rozjechac skrzynie z tylnym mostem wszystkie obudowy zdjete została tylko skrzynia z tylnym mostem czy one trzymają się razem na jakimś walku? 
    • Przez damian00980
      Mam do was pytanie. Jaki środek używacie pod wszystkie uszczelki? Silikon czerwony? Coś innego? 
    • Przez robadas78
      Witam. Mam pytanie? Jaka rolę odgrywają te ruchome bolce w mechaniźmie różnicowym c330 co w trakcie obrotu wychodzą ok 1 cm? pytam gdyż ustawiałem wałek atakujący i dużą zębatkę bo strasznie szumi jak zwalniam biegami. I na jednym bolcu były slady tarcia (nie wiem o co) i doradzili mi abym delikatnie przyklepał żeby nie wychodziły!!!!
    • Przez jedrek10001
      Witam.pękł mi tylny.most nie.będę go spawal kupie.nowy tylko co.z.numerami jak.to wygląda w swietle.prawa ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.