Skocz do zawartości
dronningborg6

Ankieta do pracy magisterskiej.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

https://docs.google.com/forms/d/1m0b-TVkgi2M6N-nfqO3B-P83LhCWNbMDzG38Ep_3mkQ/edit?usp=drive_web

Ankieta podana w linku dotyczy marki ciągników i maszyn rolniczych. Posłuży ona do napisania 2 prac magisterskich. Z góry wszystkim chętnych bardzo dziękuje za wypełnienie i obiecuje po zakończeniu zbierania informacji dodać podsumowanie. Można wypełniać do 1maja.https://docs.google.com/forms/d/1m0b-TVkgi2M6N-nfqO3B-P83LhCWNbMDzG38Ep_3mkQ/edit?usp=drive_web

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DARoROL
      Witam wszystkich bardzo serdecznie, widząc, że powstała nowa kategoria odnośnie studiów chciałbym poznać wszystkie osoby i dowiedzieć się kto skończył, studiuje lub wybiera się na nasz Uniwersytet (Rolnictwo, Zootechnika, Weterynaria, Ogrodnictwo, Ochrona środowiska)
      Ps. Skończyłem rolnictwo na wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa
      Mile widziane opinie o uczelni, chętnie również udzielimy tu rad dla młodych pokoleń
      Pozdrawiam.
    • Przez nowaktomasz
      Cześć wszystkim. Mam pytania. Jaką szkołę rolniczą wybrać w woj. oOlnośląskim?
    • Przez pitrr00
      Witam   wybieram sie na studia na kierunek  rolnictwo lub zootechnik
      Wie ktoś  może jakie jeszcze uczelnie w Warszawie oprócz SGGW oferują te kierunki
      Ktoś kto chodził opowie jak jest na zootechnice?
    • Przez michalzetor93
      Witam. Niedawno zostałem inżynierem rolnictwa i mam dylemat czy dalej się kształcić. Czy na mgr czegoś się dowiem czy to tylko 3 semestry picia piwa ?    Tata i sąsiad mówią nie po co ci to potrzebne. Rodzina z miasta mówi idź dalej wykształcenie jest ważne, może kiedyś zostaniesz wójtem albo ministrem
      Rodzice mają gospodarstwo średniej wielkości nastawione na produkcję mleka. Proszę o jakąś podpowiedź bo przede mną kolejna nieprzespana noc
    • Przez wojno33
      Witam, orientuje się ktoś z Was, czy w Płockiej fabryce New Hollanda jest możliwość odrobienia praktyk zawodowych, kierunek mechanika i budowa maszyn?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.