Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Armag    2

jak w temacie, chodzi mi o opinie, jak cenowo ten ciągnik stoi, dealer z Piomaru w Gołaszynie woj. Lubelskie oferuje mi go za 150 tyś netto z następującym wyposażenie :

obciążniki przód 6 tył 6

koła przód 380/70/r28 tył 470/70/R38

nie chciałem klimy

ze sprzęgłem mokrym i rewersem

dodatkowe oświetlenie tylne ( 4 halogeny)

3 pary hydrauliki i tuz tylny na zatrzaski

fotel komfort i kabina z prześwitem do ładowacza

cena jest na razie bez negocjacji, cena katalogowa z tym osprzętem 250,338zł netto

szeik812    25

250k zł za Farmalla? chyba niemożliwe... A czemu nie chcesz klimy jeśli wolno zapytać?

Jarecki88    182

W Case rabat od ceny katalogowej to -35% na dzień dobry, tak, że nie ma się co tą cennikową sugerować.

Wiadomość z agroFakt.pl

Armag    2

za klimę trzeba 7 tyś dopłacić, w prawdzie na prow chcę brać ale wraz 50% muszę wyłożyć, oszczędności. biorę i tak bogatszą wersję w szersze koła, sprzęgło mokre, 1 parę hydrauliki więcej, lepszy fotel więcej obciążników których w podstawowej wersji nie ma.

Karol445    32

Klimę bierz mimo wszystko bo potem będzie ciężko go sprzedać. Za taką kasę kupujesz to te pare tyś dołóż i dobierz choćby dla swojego komfortu i potem łatwiejszej sprzedaży.

przemek28_28    41

Czy 380 to takie szerokie koła to nie wiem. Kolego a klime bierz bo w upał nie wysiedz w nim a jak otworzysz okna to nowy ciagnik zasypiasz jak stara 60? Klima 7 na prow to 3,5 a biedziesz ten ciagnik użytkował 15-20 lat? To ile wiecej w przeliczeniu na twoja wygodę to bedzie na tyle lat?

Te koła to wcale takie szerokie nie są przynajmniej te z przodu 380 to coś pomiędzy 12.4 a 14.9.
Tył z resztą też szału nie robi.
A co do klimy to sorry ale 7k przy 150k to już kropla a poza tym w takie lato jak ostatnie bardzo szybko docenisz klimę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się