Skocz do zawartości
grubymaro5

Wycinak trioliet tu 115

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

grubymaro5    0

Mam problem przy podlaczaniu węży do rozdzielacza. Mianowicie czy zasilanie jest na górze czy na sole

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szopen158
      Mam pytanie do znawców marki i nie tylko mianowicie chodzi mi o rewers w deutz 150 mk3 skrzynia ZF J 7222 L, chodzi o taki fakt że jak odpale ciagnik rewers chodzi fajnie pyłynnie a jak się ciągnik rozgrzeje to słychać uciążliwe pukanie przy przełączaniu kierunku jazdy, a jeszcze informacja do tego ktoś inteligentny zalał mu skrzynie Agrolem U co jest nie dopuszczale i czy może mieć to wpływ na tak złą pracę rewersu ?
    • Przez kombajnistaZ050
      Witam.Chciałbym sie dowiedziec po kolei jakie wajchy i do czego służą w kombajnie Fortschritt E 512. Z góry dzięki za odpowiedz.
    • Przez F3dor
      Witam w JCB 403 uległ uszkodzeniu wał korbowy i korbowód co mogłobyc tego przyczyną? Dodam że ładowarka przepracowała tylko 1300 mth przy lekkich pracach.
    • Przez rolnik36
      mam pytanie ile może ważyć kopaczka konna i czy bardziej opłaca się ją zezłomować czy sprzedać koneserowi.Wolałbym sprzedać jeśli ktoś chętny  to zapraszam do kontaktu .
    • Przez SzymoooN
      Witam.W ubiegłym sezonie kupiliśmy używaną zgrabiarkę i uznaliśmy że czas najwyższy na wymianę oleju i tu rodzi się pytanie, jaki on powinien być? Czy musi być to specjalny,czy zwykły przekładniowy. Jeśli ktoś ma informację na ten temat, to byłbym bardzo wdzięczny za udzielenie odpowiedzi.