Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JANCZAK1176
      Witam poszukuje korpusu kompresora pompy T529/1 używanego do kupna,zdarzyła się awaria łopatka wyskoczyła z wirnika blokując kompresor pękł  ,może ktoś kiedyś wymieniał i się poniewiera ,remont z nowych części  kompresora produkcji Słupsk nie marzy się 
    • Przez proxima64
      Witam kolegów i użytkowników pras Vicon rv 157/187. Jestem posiadaczem prasy Vicon rv 157 z 97r. Od kilku miesięcy przekopuję internet w poszukiwaniu adaptera do siatki do tejże prasy gdyż moja nie była w niego wyposażona ale jak na razie bezskutecznie . I tu moje pytanie : czy nie orientuje się ktoś lub nie ma do sprzedania takiegoż adaptera od prasy na części lub po spaleniu? Będę wdzięczny za każdą informację   .
    • Przez TelefonyRadom
      Witam 
      Poszukujesz bydla ? 
      Masz dość bezskutecznych poszukiwań ? 
      To czego szukasz jest na pozór nie osiagalne ?
      Masz dość firm z chorymi i padajcymi zwierzetami ? 
      Albo zwyczajnie nie masz czasu ? 
      Chcesz powiększyć swoja hodowle bydla lub ja zacząć? We wszystkim tym pomoge ci za kilka zlotych za 30 zl przedstawie ci oferty spełniające twoje wymagania resta kosztów ustalana indywidualnie . Mozliwosc pomocy z negocjacja cen od rolnika dla rolnika Prosze o maile
      Niech Pan/Pani poda kryteria 
      Cena 
      Ilość 
      Rasa/Typ
      Najlepiej dzwonić po 15 518912851
    • Przez Mariusz123456
      Witam, nareszcie zdecydowałem się na hodowlę bydła na wołowinę kulinarną i na powrót do PL. Kupię czysto rasowe bydło rasy Hereford w ilości 4-5 mamek w wieku 20-30 mscy, 5-6 jałówek w wieku 7-10 mscy oraz 15 byczków w wieku 7-10 mscy. Najlepiej byłoby z hodowli extensywnej. Dodatkowo szukam 5-6 jałówek w wieku 7-10 mscy bydła szkockiego. Płatność w momencie odbioru zwierząt. W razie czego możliwość pokazania gospodarstwa gdyby były wątpliwości o warunki. Najlepiej Pomorskie. Nie mam transportu. W najgorszym przypadku wezmę byczki mieszane które przezimują na pastwisku z dużą osłonięta i zadaszoną wiatą.
    • Przez 23damian
      Tak jak w temacie kupię nóż do sianokiszonki do prasy rolujacej John deere 545