News
bulwa

Prędkość jazdy McCormick MXT155

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bulwa    1

Witam. stałem się mam nadzieje szczęśliwym posiadaczem McCormicka. Tylko ciągnik nie pokazuje mi prędkości jazdy. Nie mam pojęcia gdzie mogę szukać przyczyny. Bezpieczniki są ok. gdzie mogę szukać jakiegoś czujnika do prędkości zęby znaleźć przyczynę?? I jeszcze pytanko odnośnie przycisku na lewarku od biegów. Nie działa on. Gdzie mogę szukać też przyczyny??

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez michu2607
      Mam problem z mtx125 podczas jazdy na biegu 4 ciągnik wchodzi wolno na obroty i dławi się pod każdą małą górkę dając gaz to jakby w ogóle nie reagował na mniejszych biegach radzi sobie jako tako ale mam wrażenie ze jak ma większe obciążenie to jak na 130 koni to szybko spadają mu obroty ktoś coś podpowie 
    • Przez Niewidoczny96
      Witam. Od dawna przeglądam rynek ciągników rolniczych w Polsce. Zauważyłem, że ciągniki McCormick są bardzo tanie (oczywiście do roku, motogodzin itp.). I tu nasuwa się pytanie do posiadaczy. Jak oceniacie te ciągniki w wydajności oraz awaryjności?
    • Przez berek
      witam znikło mi ciśnienie na trzeciej dzwigni hydrauliki zewnetrznej co moze byc przyczyna,na pierwszej i drugiej jest bez zmian gdzie szukac, w rozdzielaczu  ,moze jakis zawór czekam na propozycje MTX 155 2001r
    • Przez tokarz
      Co może być przyczyną zgrzytania (trzeszczenia) wydaje się że w skrzyni lub w tylnym moście (ciężko zlokalizować).  Dodam że stało się to raptownie  przy siewie po zawróceniu się na nowy przejazd (podniesienie i opuszczenie TUZ, użycie rewersu i wyjścia hydraulicznego). Trzeszczenie ustępuje przy obciążeniu hydrauliki (przy podnoszeniu TUZ, przy skręcaniu, przy używaniu wyjść hydrauliki). Pompa jest sprawna i nie ma luzów na wałku ani też na łożysku przy skrzyni. Trzeszczy i zgrzyta tak samo przy jechaniu  jak i na postoju, nasila się przy zwiększaniu obrotów silnika. Czy to może byś jakiś zawór, czy poleciało coś w skrzyni?  Sprawa pilna bo siewy stoją, pozdrawiam
    • Przez McCormickXTX
      Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Ciągnika MC XTX 185. Problem się zaczął od chwili gdy zaczął świecić błąd  czujnika wysokiego ciśnienia Common rail. Poświeciła jakiś czas i zgasła. Potem wyskoczyły błędy na ehr. Ze jakiś zawór przelewowy padł. Później zauważyłem ze stan oleju w silniku się podniósł oraz w skrzyni biegów.  Co może być tego przyczyną??Spotkaliście się z podobnym przypadkiem?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.