Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Y635    9

mariuszd93    495

I  żeby sie  dowiedzieć  musisz  zakładać  temat?  znajdź se  ogłoszenie  , lub  idź  do  sklepu  i nie  zawracaj  d*py  :P

;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomi1605    16

A ile redlic w sumie ma twój gruber?
Jeśli więcej jak 5 i dołożysz te boczne podcinacze to będzie się zapychal pomiędzy łapami. Lepiej to przemysł jeszcze.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez mtz82narew1998r
      witam, jaki agregat talerzowy kupic do mtz 82. Czy w 3,2m
      da sobie rade?
    • Przez seat1Leon
      Co sądzicie o bronie talerzowej uni tech niby to samo co stal tech. A jak sprawuje się lemtech ? Janpol ? Armasz?
    • Przez Dzik90
      Witam. Posiadam Grubera Pom Brodnica na łapach z Unii Grudziądz. Zastanawiam się czy poszerzyć go z 2.1 do 2,6m ,czy  sprzedać i kupić talerzówkę UNIA CUT może półzawieszaną 3.2 m. Uprawiam Pszenicę,jęczmień,rzepak w relacji 1/3,1/3,1/3 całości powierzchni czyli ok. 1/3 z 20 ha . Prawdopodobnie w najbliższym roku część uprawy rzepaku zastąpi kukurydza na ziarno. Dodam maszyna ma robić na glebach od glin aż po piachy (3 do 5 kl) . Traktor jaki miałby współpracować to 105 km JD. Z góry dziękuję za odpowiedzi które będą cenne i najlepiej na wczoraj :D
    • Przez matkon735
      Witam. mam zamiar kupić talerzowke 5m mam do wyboru landstala BTH 5 i mandama gal-k 5 poszukuje opinii na temat tych dwóch talerzówke
    • Przez katopo
      Rozgladam się za agregatem talerzowym do uprawy ścierniska.
      Zaciekawiła mnie oferta firmy metanga: http://metanga.pl/oferta/maszyny-rolnicze/brona-talerzowa.html

Co o niej sądzicie? Ma ktoś doświadczenie z tą firmą?
      Myślę nad szerokością 2.7m dla moich 90km. Za taki chcą 9400zl z transportem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.