Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kury

Wiadomość z agroFakt.pl

Marian54    0

W połowie grudnia 2015 zakupiłem 15 kur 25tygodniowych rasy Rosa1, po 20 stycznia zaczęły sie nieść tak 4 do 6 jajek dziennie moja radosc byla wielka ale krotka po dwoch tygodniach przestały sie nieść i do tego  2 kurki mi padły,od 1 marca znowu zaczeły sie nieść raz bylo nawet 9 jajek tak to po 5 dziennie  i od dzisiaj przestały sie nieść dodam ze światło pale im przez 12 godzin dziennie, do jedzenia daje im przenice ,owies, kukurydze,gotowane ziemniaki posypane kukurydza, dostaja liście kapusty i skorupki jaj,i wode pod dostatkiem Moje pytanie brzmi dlaczego mam tak marne wyniki????????

margerita26    12

W połowie grudnia 2015 zakupiłem 15 kur 25tygodniowych rasy Rosa1, po 20 stycznia zaczęły sie nieść tak 4 do 6 jajek dziennie moja radosc byla wielka ale krotka po dwoch tygodniach przestały sie nieść i do tego  2 kurki mi padły,od 1 marca znowu zaczeły sie nieść raz bylo nawet 9 jajek tak to po 5 dziennie  i od dzisiaj przestały sie nieść dodam ze światło pale im przez 12 godzin dziennie, do jedzenia daje im przenice ,owies, kukurydze,gotowane ziemniaki posypane kukurydza, dostaja liście kapusty i skorupki jaj,i wode pod dostatkiem Moje pytanie brzmi dlaczego mam tak marne wyniki????????

Daj im jakiejś paszy do tego :)

Moje przestaja się nieść,gdy nagle zrobi się zimno,albo nawpieprzają się robaków. Ale co dolega Twoim kurkom - nie wiem....

Marian54    0

Chciałbym  mieć może troche mniej jajek ale naturalnych bez chemii a pasza to zawsze jakas chemia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się