Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

df 2011 rok 1600 godzin zginely dzis hamulce.reczny dziala jak zaciagne to kola stoja w miejscu.pedal hamulca chodzi lekko.jak rozczepie pedaly to prawy chodzi lzej niz lewy.chcialem odpowietrzyc na tylnych kolach to ten olej(brake oil) tylko kapie troche.w zbiorniczku brakuje kilka centymetrów do max ale ok polowy to jest.co moze byc przyczyna?jakby gdzies przewod byl uszkodzony to chyba by caly ten olej uciekł i by bylo widac gdzie leci.pompki by juz sie zpsuly?jak je mozna sprawdzic czy dobre sa?jedna kosztuje 560 zl a zeby to wykrecic to pol ciagnika trzeba rozebrac.doradzi ktos cos?

Opublikowano

A ja u siebie mam taki problem. po zapaleniu ciągnika i puszczeniu recznego to nie "odpuszczają" mi hamulce musze kilka razy wcisnąć nożny aby powoli odpuscilo. a później już jest ok

Opublikowano

problem rozwiazany.jednak to byla przetarta rurka.to jest blad przy skladaniu ciagnika bo w jednym miejscu rurki o siebie ocieraja.serwisanci mowili ze kilka juz wymienili tych rurek.koszt naprawy to 1400 brutto (rurka 150 zł :)  trzeba bylo zdjac oba kola zbiornik paliwa mocowanie tura i  jeszcze  słaby dostep byl.najlepiej jakby zdjac kabine. pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez banan75
      Witam, przy dx85 nie mogę wrzucić 3 i 5tego biegu ,jaką może być przyczyna?
    • Przez leoncjo
      Wypiła się zawleczka i efekt na zdjęciu... Gdzie kupię taki zaczep? Ile 

    • Przez dziadekbeny
      Szukam tura dobrego modelu może ktoś posiada będę wdzięczny za pomoc.
    • Przez dominenator
      Witam, czy jest w stanie ktoś udostępnić wsad EEPROM do REG2MF(oprogramowanie FBG1) i / lub do REG2MC (oprogramowanie BXJX3) pod ciągnik SAME ANTARES 130? Sterowniki sprzętowo są ok ale mrugają błędem "5". Ewentualnie mam uszkodzone wsady do naprawy zgrane z tych sterowników.
    • Przez dziadekbeny
      Dzień dobry jestem na kupnie same Explorer 90😉
      Czy tu ktoś pomorze jak z tymi ciągnikami częściami żywotne są ?
      Do małego gospodarstwa głównie chodzi o tur.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v