Skocz do zawartości
krzysiekb37

Brak biegów w renault 120.54

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzysiekb37    0

Mam problem, ciągnik nie pracował przez ostatnie trzy tygodnie w dniu dzisiejszym chciałem  ruszyć ale żaden bieg nie działa do przodu i do tyłu, co to może być. Jest renówka 1997 roku i wszystko jest na hydraulice, może ktoś pomoże?

Wiadomość z agroFakt.pl

makel9    5

EZ są 2 jeden od dwójki  a drugi od 1,3 i wstecznego mało prawdopodobne że oba są zaciete problem bedzie albo z elektryka albo z hydrauliką zawory są w deklu na skrzyni [pod kabiną 

makel9    5

Powiedz najpierw jak zachowują sie kontrolki cisnienie gasnie ?? jak ze zmianą kierunku i półbiegów przerzuca normalnie ale i tak nie rusza czy nic nie zmienia ???

krzysiekb37    0

ciągnik mam od trzech tygodni wszystkiego jeszcze nie rozgryzłem, wczoraj przy uruchomieniu silnika , nie zgasła kontrolka awaryjności ta u góry po prawej stronie. Kontrolki pół biegów wyświetlają się przy przełączeniu.

Aprilars125    2

Siemanko.Chce się podłączyć pod ten temat i mam kilka pytań .Mam zamiar kupić ciągnik Renault 120.54 (1996 r ) I mam kilka pytań dotyczących skrzyni tractoshift a mianowicie jak ona się spisuje i na jakiej zasadzie działają półbiegi ,ile ich jest na danym biegu i w jaki sposób je się zmienia ? Z góry dzięki :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pieniu2506
      Witam . Mam problem z ehr przy renault Ares 626 rz . Chodzi o to że podnośnik na blotnikach podnosi natomiast nie działa funkcja opuszczania. Sprawdzałem przyciski przekładając wtyczki i są dobre. Ma ktoś jakiś pomysł? Podnośnik sterowany z kabiny działa ok
    • Przez Friedrich
      Witam,
      Chcę wymienić filtry hydrauliki w swoim aresie i mam problem z ich znalezieniem. Otóż z tego co widzę jest ich 3 - patrząc od tyłu najpierw największy (najszerszy, krótki) i następne dwa wąskie ale długie. Udało mi się znaleźć numery dwóch - 6005022974 (najszerszy) oraz 6005022975 (wąski). Pytanie brzmi, czy są to właściwe filtry do tego ciągnika (w sklepach internetowych widnieje ten model jak pasujący) oraz (co najważniejsze) czy te dwa filtry wąskie są takie same, czy do każdego idzie inny wkład?
      Z góry Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
    • Przez ReKoRd022
      Witam ma problem z wom w aresie gdy chcę go włączyć miga kontrolka i podczas sprawdzania co może być przyczyną
      zauważyłem że jedna z  cewek przy filtrach hydrualicznych przy tylnym kole (pierwsza od dołu) jest gorąca to zacząłem podmieniać ale każda inna cewka w tym miejscu jest gorąca prosiłbym o pomoc bo sam nie wiem co to może być co mogę jeszcze sprawdzić.
      Pozdrawiam Rafał
    • Przez Lucek7878
      Cześć, nie działa mi w Renault Ares 620 nawiew z prawej strony kabiny. Gdzie szukać przyczyny ? Gdzie znajduje się wentylator ?
    • Przez tommy66692
      witam po wymianie pompy wspomagania w renault ares 640 zauwazylem ze nie rozłącza przedniego napędu? jaka moze byc tego przyczyna

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.