DarekGrzebyk

Lamborghini R754 - opinie

Polecane posty

Witam niedawno zakupiłem ciągnik Lamborghini 754 i chciałbym się coś o nim dowiedzieć wiecej ,  jakies parametry w pracy i  i czy jest cos  co się może często psuć .  Z góry dzieki.

Daro05    4

Posiadam takie Lambo i przez pierwszych 7 lat po zakupie nic się nie psuło, a obecnie zbieram się do remontu silnika ( szlify, zestawy itp.). Spalanie o ile nie przekręcasz silnika powyżej 2200  obr/min jest mikroskopijne, w razie pytań pisz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver90
      Witam posiadam ciągnik Same silver 90 i mam problemy z zgrzytającym rewersem. Chciałbym się za to zabrać ale nie wiem z której strony, czy trzeba ściągać kabinę ?. Jeśli ktoś się zna na tym proszę o pomoc.
    • Przez silver90
      Witam, mam problem mianowicie zablokowała mi się skrzynia. Została na 1 biegu da się ten bieg wyciągnąć ale nie da się zmienić na inny. Bardzo proszę o pomoc.
    • Przez damiex90
      Witam, ostatnio ułamała mi się taka dźwigienka przy rewersie w ciągniku same explorer. Pytanie brzmi jak to coś na zdjęciu może się nazywać albo jakiś numer katalogowy..
      1.xps
    • Przez Soolider
      Witam, posiada ktoś takie coś jak kody błędów w deutz fahr bo wyskoczył mi błąd 14 w deutz fahr agrotron 150 a nie wiem co to oznacza.
    • Przez semos
      Poszukuję nr lakieru jakim była malowana maska w Same Roller 70w rok 2008. Oraz drugie pytanie ile powinno być oleju w przednich zwolnicach bo ja wlalem 300ml przez ten otwór który jest też kontrolka stanu i już mi się wylewalo, a stary raczej wszystki się wylał bo odkrecilem korek jak był gorący i tak stał dwa dni bez korka.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.