Skocz do zawartości
agrofociarz395

zst w leżajsku pytanie ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Chciałbym się dowiedzieć więcej o tej szkole, a dokładnie o kierunku mechanik operator pojazdów rolniczych. A dokładnie czy ciężko jest się dostać i jaki jest poziom 

mistrzsieci    0

I niby na forum znajdziesz odpowiedź? Dużo lepszy pomysł poszukać wśród znajomych kogoś kto zna kogoś kto uczeszczal :) ewentualnie podjechać do szkoły i zapytać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil96
      Witam wszystkich przyszłych i obecnych rolników 

Założyłem ten temat z myślą po to aby wszyscy którzy mają zamiar zdawać egzamin zawodowy w postaci pisemnej i praktycznej mogli się zgromadzić w jednym miejscu.
      Nie ukrywam, że też będę zdawał ten egzamin w tym roku który odbędzie się na przełomie maja-lipca.
      A więc jak u was wyglądają przygotowania do tego egzaminu czy poprzez rozwiązywanie testów z poszczególnych przedmiotów zawodowych bo właśnie w mojej szkole tak to wygląda.

• Przez jacekkaskader
      Witam szukam pomocy mam do rozwiązanie kilka zadań na zaliczenie modle R.16 a powiem szczerze za dużo na zajęciach nie byłem i poszukuje kogoś kto by mi rozwiązał te zadania oczywiście za opłatą nie znacie  może kogoś kto by mógł pomóc ?odp poproszę na najlepiej na priv Pozdrawiam
      pr_t_rol_1_2012.pdf
      Projekt blojlerz.doc
      projekt opas bydła II.doc
      PRZYKŁADOWE ZADANIE EGZAMINACYJNE - mieszanka.pdf
      Ziemniaki skrobiowe późne - zadanie.pdf
    • Przez karolcrf250r
      Chciałbym się dowiedzieć jakie są przedmioty w zawodzie technik agrobiznesu 
    • Przez MateuszOlszewski
      Witam w poniedziałek 25.06.2018r Przystępuje do egzaminu praktycznego r3 , czy miał ktoś w ostatnim czasie taki egzamin i może powiedzieć co mniej więcej było ?
    • Przez Burkson
      Jak wam poszło? Egzamin o krowach 😂😃 Macie może odpowiedzi? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.