Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Witajcie koledzy mam pytanie odnośnie dostępu do katalogów z częściami do ciągników case, które są na oficjalnej stronie case ih. Czy dostęp do nich jest płatny czy darmowy? Po zalogowaniu wyskakuje okno z komunikatem o regulaminie i umową licencyjną (w tym momencie stwierdziłem że coś jest nie tak). Jeśli ktoś zna dobrze temat to proszęo pomoc. Jeśli ktoś ma konto i chciałby udostępnic mi do obejrzenia paru schematów to byłbym bardzo wdzięczny :D Pozdrawiam

Opublikowano

W tekście nie znalazłem podanej kwoty za dostęp do katalogów ale tytuł umowy licencyjnej brzmi:

 

"PRZED ROZPOCZĘCIEM UŻYTKOWANIA OPARTEGO NA ZASADACH OPŁAT ABONAMENTOWYCH NALEŻY UWAŻNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z NINIEJSZYM REGULAMINEM. KAŻDA OSOBA KORZYSTAJĄCA Z NINIEJSZEGO OPROGRAMOWANIA MUSI BYĆ OSOBĄ, KTÓRA NABYŁA TO OPROGRAMOWANIE LUB OSOBĄ UPOWAŻNIONĄ PRZEZ OSOBĘ LUB PODMIOT, KTÓRY NABYŁ TO OPROGRAMOWANIE, ABY ZAAKCEPTOWAĆ PONIŻSZY REGULAMIN W IMIENIU TAKIEJ OSOBY LUB PODMIOTU. WYRAŻENIA „KLIENT”, „PAŃSTWO” I „PAŃSTWA” DOTYCZĄ OSOBY LUB PODMIOTU, KTÓRY NABYŁ NINIEJSZE OPROGRAMOWANIE"

 

Słowa typu nabycie oprogramowania czy opłata abonamentowa moim zdaniem świadczą o jakiś kosztach lecz w tekście nic na ten temat nie znalazłem

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kurzyn198
      Witam wszystkich
      Posiada ktoś z was schemat elektryczny do Case Mx 135. Padły mi kierunkowskazy, bezpiecznik jest ok, przerywacz jest sprawny (podmieniałem ze sprawnego ciągnika), awaryjne działają, a kierunków brak.
    • Przez zipo1
      Witam szukam wszelkich informacji na temat case mx 150 maxum,(na co uważać, czego pilnować), kupiłem taki ciągnik, super by było dostać instrukcję obsługi, zgóry dziękuję.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez jacumi
      Witam,
      Dziś podczas talerzowania zapaliły się wszystkie kontrolki w moim Case MX100 (2000r).
      Ojciec jeździł i powiedział że wszystko się popodświetlało (akumulator, ciśnienia oleju, kontrolka od ręcznego itp itd)
      Pierwsza myśl była że mało oleju w silniku, poziom był minimum. Uzupełniono do 2/3 max. I nie pomogło.
      Jak wróciłem do domu (traktor stał 2-3 godziny) to sytuacja jest taka sytuacja jak na zdjęciu (traktor zgaszony, czyli ostygł).
      Kontrolki już się nie świecą wszystkie tylko te właściwe, traktor zapala (test tylko na chwile).
       
      ktoś przerabiał coś takiego ??
       
      pozdrawiam
      Jacek

    • Przez kada2k
      Witam, wyświetliło mi się ostrzeżenie w Case Farmall 85C w instrukcji znalazłem że odpowiada to za zbyt niskie ciśnienie w przekładni i układzie kierowniczym. Poziom oleju się zgadza, hydraulika działa jak wcześniej, wspomaganie tak samo, płynność rewersu i półbiegu również. Ktoś miał podobny przypadek lub ma jakiś pomysł co mogło się stać, jutro jeśli będzie dalej to samo dzwonie do serwisu ale z uwagi na godzinę chciałem się tutaj dopytać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v