tomn95

Jaki silnik hydrauliczny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomn95    37

Z silnikiem o jakiej obietosci roboczej poradzi sobie c 330 ? Potrzebny jest mi on do pielnika bocznego.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Cześć.
      Jak w temacie. 
      Do czego można wykorzystać elektrozawory oraz czy warto dopłacać? 
      Np. W maszynach typu plug obrotowy, siewnik z znacznikami hydraulicznymi, prasa (bez zaawansowanej technologii i automatyki) czy chociażby przyczepa. Tak samo uklad Load Sensing. W teorii wiem ale jak to sie ma w praktyce? 
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez Tominiek
      Jak popracuje swoim zetorem 9540 i rozgrzeje się olej to po zgeszeniu i ponownym odpaleniu hydraulika działa w 50% ale kilka razy ruszę wajchą od wywrotu gdzie nic nie jest podpięte i słychać jak pąpa znowu daje ciśnienie i wtedy wszystko działa jak należy, czego może być przyczyna może ojej, jest zalany agrol u
    • Przez vitoma
      Czesc

Czy moge zamiast zalecanego Hipola 6 uzyc do C330/360 oleju przekladniowego klasy 80W90 "zachodnich" firm ? Np. castrol, elf, mobil, valvoline ?

oczywiscie planuje calkowita wymiane oleju. do tej pory byl zalany hipol 6.

Z tego co widze to obecnie produkowany przez Orlen Hipol 6 rowniez ma klase 80W90, i jakis oznaczenie GL-4 . Nie wiem co ono oznacza.

Jest tez olej Orlen Agro 80W90.

Czy wszystkie wymienione moga zastapic orginalnego Hipola 6 podczas wymiany?'

dzieki
      pozdrawiam
      Piotrek
    • Przez KrzysztoGontar
      Posiadam kombajn Deutz Fahr 4045H występuje problem z grzaniem się hydrauliki nawet po wymianie orbitrolu.Proszę o szybką pomoc.
    • Przez Grzegorz1322
      Witam. Mam problem z mechanizmem sterowania po zdjeciu pokrywy brakowalo zabezpieczenia i sie rozwalil. Podnośnik musialem sciągnąć bo był pekniety. Czy posiada ktoś schemat?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.