gutfi888

Dziki na łące

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dziki

Wiadomość z agroFakt.pl

Tygrysek    21

a jak jest u was z odszkodowaniami od myśliwych za porytą łąkę jakie podanie, u mnie gmina Kolno żądają wypisu z ewidencji gruntów mapek z geodezji mapek z wniosków o dopłaty str VIII wniosku o dopłaty, wieczorem jak znajdę ten wniosek to wrzucę proszę o opinnie

Tomasz78    995

Jest środek odstraszający i naprawdę działa ,jest to rózowy granulat o zapachu proszku do prania ,dostałem go od myśliwych jak mi łąki dziki ryły i podziałało od razu ,zapytam o nazwe i podeślę

Folenka    8

Macie jeszcze jakieś sposoby na odstraszenie dzików? Na jesieni zryły prawie 2 hektary łąki, obecnie będzie w tym miejscu zakładana na nowo. Pytanie co zrobić żeby pozbyć się dzików...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez niudizajn
      Witam.
      Mam zamiar zasiać mieszankę traw na dwu-letnie użytkowanie na polu ornym.
      Bardzo bym prosił o wszelkie info dotyczące sprawy. Dodam tylko , że jest to stanowisko po pszenicy , mam zamiar wywieźć tam "trochę" obornika na wiosnę i zasiać.
    • Przez agrofoto1
      Witam kolegów łąkarzy! Czy jeśli teraz wsieje coś w przyorany obornik to jest szansa żeby zebrać trochę wartościowej paszy dla gęsi na koniec lipca? Z tego co poczytałem to z trawa i lucerna może być ciężko a przed kukurydza się trochę bronię Pole niby nie duże bo 0,5 ha ale przez ogrodzenie z gadami więc przynajmniej blisko
    • Przez m44w
      Witam czy ma ktoś z was skuteczne metody pozbycia się kretowisk na łąkach jeśli tak to proszę o wypowiedzi. Z góry dziękuje
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez Balzak
      Chodzi mi o podsiew specjalnymi siewnikami do traw. oto i on http://www.agrotechnik.com.pl/images/stori...do%2006%20d.jpg

pozdrawiam Balzak
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.