shottle

Problem z siatką rb344 br6090

Polecane posty

shottle    1

Na komputerze pokazuje ze już dobita, zapiszczy sygnał a siatka nie idzie automatycznie, trzeba ręcznie puscić na panelu sterowania i uciąć ręcznie. co moze być przyczyną?

sąsiad miał chyba podobny problem (tylko że u niego komputer wariowal) to wspominał coś o jakiś czujnikach co są po obu stronach komory. Może sprawdź te czujniki?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris148a
      Witam, posiadam taką prasę i mam pytanie do innych użytkowników. Pasuje nią spiętą z mtz 82. Zgniot ustawiony na maksa, a ciągnik nie robi sobie z niej wiele, jak kupowałem ją to ostrzegali mnie ze MTZ nie da rady że 100 koni to minimum (nie mam noży). I teraz moje pytanie bo belki wydaje mi się że powinny być bardziej zbite. Na zegarze podczas prasowania gdy komora się trochę zapełni pokazuje 2200psi, ale np gdy lus się skończy i przejeżdżam na pusto na drugi to ciśnienie na zegarze spadnie by znowu gdy dostanie materiału do komory podnieść się do wspomnianych 2200. Wydaje mi się że cos jest nie tak bo belki powinny być bardziej zbite. Druga uwaga to zaczynając nową bele problem jest żeby wciągnąć materia do komory, po paru metrach ten kłopot znika i można ostro jechać. Proszę o poradę
    • Przez Rokoss
      Witam 
      Mam problem z prasą New Holland 644, a mianowicie jak presuje to wyłącza mi się komputer i potem jak go włączę to po chwili i się znowu wyłącza i tak ciągle, więc teraz nie wiem czy to wina kabli czy sterownika.

• Przez Jakub766
      Witam Pracuję obecnie sipmą z 1996r od nowości. Po 23 latach czas po mału na nową prasę :) Rocznie robię około 2000 bel słomy i 500 sianokiszonki. Nie byłem jeszcze u żadnego dealera i nie mam żadnej konkretnej marki na oku, tzn na pewno chcę zachodnią W okolicy widziałem ładne bele po prasie NH ale nie wiem jaki model. Co moglibyście polecić. Pracować będzie pewnie z Pronarem 1221a chyba że kupię później jakiś zachodni. Pozdrawiam
    • Przez wojcienty
      Witam, potrzebuje pomocy przy prasie, dokładnie chodzi mi o jak reguluje się wielkość beli, jak zakłada siatke, oraz jak się steruje podawaniem siatki oraz ilością owinięć beli, 
    • Przez platramix
      Witam potrzebuje instrukcji obslugi tego komputerka
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj