News
SzymonLoch

Cena opryskiwacza ciąganego?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
JakubPawlik    0

W tym roku zakupiłem pilmeta 2018 z belka REX komputer, belka hydrauliczna itd. całość zakłady się w niecałych 95000. Opryskiwacz godny polecenia.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek81ja    4
Napisano (edytowany)

Biardzki 2000l belka 18 hydrauliczna rozkładana niezależniwe, większe koła, rozwadniacz boczny, 4 rodzaje końcówek dysz, pompa 170, oświetlenie drogowe i robocze , wszystko na elektrozaworach i kompurer sterujący cieczą i belką 45000zł brutto. Cena z przed dwóch tygodni od producenta. Jest to opryskiwacz na całkowitym dodatkowym wyposażeniu transport zapewniają na całą Polskę gratis. Myślę że jeszcze ze 2000 zł do utargowania.

Edytowano przez tomek81ja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez GRWielkopolska
      Witam widziałem przyczepę 6 ton autosan d 50 sztywna jest , pomalowana z papierami i jest cena 5 000 zł czy to dużo czy mało za taką 
    • Przez soltys48
      Farmtrac king ze wszystkim co możliwe z katalogu+ dodatki od dilera(siłownik wzmacniający podnośnik, dodatkowe krążki obciążników na tył i przód)+ładowacz(niby fabryczny ale to jakiś inny z Mrągowa)o udźwigu 1600 z osprzętem;łyżka mf 1,8m,krokodyl mf 1,6m, chwytak do bel mf i widły do palet za ok 142 tys brutto

Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76424-ceny-ci%C4%85gnik%C3%B3w-2015/
    • Przez Wasyl97
      Witam, wszystkich. Chciał bym kupić nowy ciągnik i zastanawiam się który wybrać mam na oku ciągniki trzech marek i nie wiem na który, się zdecydować. Są tą New Holland T6.145, Steyr 4125 profii clasic , Claas Arion 510. Chciał bym poznać wasze opinie na ich temat. 
    • Przez Kris1976
      Panowie pytanie o poradę 
      1. Kupno agregatu https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-dziekan-orion-apollo-herkules-dociskowy-transport-CID757-IDvyLy5.html  który z tego linka myślałem nad 3 zdjęciem, myślałem na łapami serca ( jak to potocznie mówią )
      2. kupno włoki polowej https://www.olx.pl/oferta/wloka-lakowo-polowa-6m-4-rzedy-CID757-IDtpt8x.html#cc383c9778;promoted
      3. wszytko bedzie pracowac z ciagnikiem Mtz 82 
      4.maszyny nie moga byc wieksze niz 3,20 m taki wjazd posiadam 
      5. Co do włóki to będzie używana tylko do włókowania pola po orce klasa ziemi to I i II

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.