tomi32

new holland cx6080

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
CX6080
tomi32    1

Witam Panowie nabyłem kombajn new holland cx 6080 i mam taki problem ze aby aktywować tryb drogowy to musze opuśćić podajnik pochyły tak z 50 cm od ziemi a teraz z przystawka do kukurydzy nie da sie tak jechać. Czy moze ktoś miał taki problem i zna rozwiązanie bardzo prosiłbym o odpowiedzi.Bo serwisanci z firmy nie wiedzą ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez mysza103
      Tak jak w temacie . Który wybrać ,ma być nowy
    • Przez kosa29
      co sądzicie o tym kombajnie
    • Przez MafiaLolek
      Witam, mam problem z kabajnem NH clayson em 133 mianowicie gdy w zbiorniku zboże zakrywa zmijke to zmijka przestaje działać jaki jest powód? 
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam. Mam problem z niedziałającym silnikiem elektrycznym służącym do regulacji obrotów przekładni bezstopniowej młocarni. Nowy kosztuje ok 2000zł, a używanego pochodzącego z serii TX nigdzie nie można dostać. Dlatego moje pytanie brzmi, czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa ze zgodnością wyżej wymienionego silnika z nowszymi seriami typu TC,CX, CSX itp.
    • Przez wiktor255
      Witam. Co to za element koło pompy wtryskowej w ciągniku New Holland TD5030. Do czego służy. Jak zwiększyć dawke paliwa na pompie, gdyż ciągnik ma mało siły. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.