Skocz do zawartości
Jarek90

Używane maszyny rolnicze

Polecane posty

Jarek90    4

Witam, chciałbym poznac opinie innych forumowiczów odnośnie pewnego sprzedawcy używanych maszyn rolniczych, Firma nosi nazwe MARKOPOL, w miejscowości Łaszczów woj Lub, a tagze innych handlarzy w tych stronach, mysle ze jesli beda opinie pomoze to wielu rolnikom w zakupach

GucioJUMZ    296

Nie wiem czy o tego handlowca chodzi ale ponoć on ma jeszcze gdzieś filię i tam jak nie sprzeda to wstawia tu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez didu70
      Witam chciałem zapytac czy ktos z was wie u jakiego dealera w małopolskim lub podkarpackim lub w swietokrzyskim mozna kupic sprzet rolniczy na zasadzie faktury z terminem płatnosci 90 dni wpłatą zaliczki i odbiorze sprzetu po wpłacie zaliczki.
    • Przez kingway
      Witam , czy ktoś z was posiada lub wie gdzie można znalezc   (najlepiej w pdf ) katalog części i instrukcje obsługi do prasy new holland 648 , 640 lub inne 650 ..... ?  
    • Przez kingway
      Witam , czy ktoś z was posiada lub wie gdzie znaleźć katalog części do kombajnu Bizon Rekord z 1997 roku ? 
    • Przez Tomek__
      Jestem w trakcie remontu rozsiewacza nawozu kuhn ZSA 800 z1993r dokladniej to przekladni ma ktoś może katalog części? I przy okazji jakieś opinie o nim bo dopiero go kupiłem i mniej wiecej jak go ustawiacie do rozsiewania? 

• Przez kamil5421
      Witam . poszukuje czesci do claas 836 rz z 2005 r . potrzeboje calej maski , chlodnice paliwa , chlodnice plynu i wentylator .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.