Bizon1996

NEW HOLLAND T7 170

Polecane posty

Bizon1996    0

Witam chce zapytac tych ktorzy posiadaja ten ciagnik jakie maja o nim opinie. Jaka skrzynie biegow najlepiej wybrac Dual Command czy Electro Command?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez MafiaLolek
      Witam, mam problem z kabajnem NH clayson em 133 mianowicie gdy w zbiorniku zboże zakrywa zmijke to zmijka przestaje działać jaki jest powód? 
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam. Mam problem z niedziałającym silnikiem elektrycznym służącym do regulacji obrotów przekładni bezstopniowej młocarni. Nowy kosztuje ok 2000zł, a używanego pochodzącego z serii TX nigdzie nie można dostać. Dlatego moje pytanie brzmi, czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa ze zgodnością wyżej wymienionego silnika z nowszymi seriami typu TC,CX, CSX itp.
    • Przez wiktor255
      Witam. Co to za element koło pompy wtryskowej w ciągniku New Holland TD5030. Do czego służy. Jak zwiększyć dawke paliwa na pompie, gdyż ciągnik ma mało siły. 
    • Przez Rudzianin
      Witam agrofotowiczów, mam taką nietypową..hmm "ofertę" z południa Polski (Górny Śląsk). Spodziewam się nowego kombajnu wkrótce, i szukam chętnych którzy by chcieli coś takiego nagrać, i jak dobrze pójdzie to kontynuować współpracę.
      Chętni proszę pisać tutaj lub priv.
    • Przez giermek
      leje mi się z silnika ford sześciocylindrowego od strony koła zamachowego w new holand 1530
      cz ktoś może mi powiedzieć jak wymienić ten pierścień uszczelniający.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.