Eryko

Tecnoma ServoLeader

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Eryko    19

Może mi ktoś opisać poszczególne funkcje tego sterownika,a w szczególnosci przełącznika na środku?

i do czego jest ta czerwona lampka na sterowniku?

post-39-0-77860300-1441407514_thumb.jpg

Edytowano przez Eryko

AgroSikora    52

pozycja:

lewa góra - oprysk wyłączony

środkowa - oprysk włączony

lewa dół - pewnie ustawianie ciśnienia

prawa góra -mieszadło

prawy środek -  mycie płukanie

Eryko    19

Ok,dzieki. a od czego jest czerwona lampka z lewej strony wyswietlacza? czasami mruga i tyka jak awaryjne w aucie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Eryko    19

Mruga caly czas np.podczas pryskania,rozkładnia.

a pokrętło ustawione do góry co oznacza?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jarekedi
      Witam

Jestem tu nowy. Kupiłem ostatnio opryskiwacz Tecnoma Variotop ale nie miałem nigdy do czynienia z takimi rzeczami jak rozwadniacz czy komputer sterujący. Jeśli ma ktoś taki opryskiwacz to proszę o kontakt i pomoc w tym jak się takiego sprzętu używa. Proszę o wyrozumiałość
    • Przez bartek12346
      Witam 
      Potrzebuje schemat z rozkładem węży (wszystkie połączenia, rozgałęzienia od pompy do rozdzielaczy w opryskiwaczu tecnoma 2400 belka 24m. Mam problem z regulacją ciśnienia . 
      Poza tym na sterowniku agromatic wyświetla się ERR i nie zapamiętuje ustawień . Głównym problemem jest brak możliwości ustawienia ciśnienia przez sterownik. Prawdopodobnie węże są źle podłączone. 

• Przez bel920
      potrzebuję pomocy do sterownika , co oznaczają pozycje na tym pokrętle i lampki oraz jak ustawić do oprysku , jak ustawić dafkę dopiero kupiłem tę maszyne i jestem zielony 

• Przez Pietras892
      Witam kolegów. Potrzebuję info na temat tego opryskiwacza. Może ktoś pomoże mi przy sterowniku, albo posiada instrukcje. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.