Eryko

Tecnoma ServoLeader

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Eryko    19

Może mi ktoś opisać poszczególne funkcje tego sterownika,a w szczególnosci przełącznika na środku?

i do czego jest ta czerwona lampka na sterowniku?

post-39-0-77860300-1441407514_thumb.jpg

Edytowano przez Eryko

AgroSikora    53

pozycja:

lewa góra - oprysk wyłączony

środkowa - oprysk włączony

lewa dół - pewnie ustawianie ciśnienia

prawa góra -mieszadło

prawy środek -  mycie płukanie

Eryko    19

Ok,dzieki. a od czego jest czerwona lampka z lewej strony wyswietlacza? czasami mruga i tyka jak awaryjne w aucie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Jarekedi
      Witam

Jestem tu nowy. Kupiłem ostatnio opryskiwacz Tecnoma Variotop ale nie miałem nigdy do czynienia z takimi rzeczami jak rozwadniacz czy komputer sterujący. Jeśli ma ktoś taki opryskiwacz to proszę o kontakt i pomoc w tym jak się takiego sprzętu używa. Proszę o wyrozumiałość
    • Przez bartek12346
      Witam 
      Potrzebuje schemat z rozkładem węży (wszystkie połączenia, rozgałęzienia od pompy do rozdzielaczy w opryskiwaczu tecnoma 2400 belka 24m. Mam problem z regulacją ciśnienia . 
      Poza tym na sterowniku agromatic wyświetla się ERR i nie zapamiętuje ustawień . Głównym problemem jest brak możliwości ustawienia ciśnienia przez sterownik. Prawdopodobnie węże są źle podłączone. 

• Przez bel920
      potrzebuję pomocy do sterownika , co oznaczają pozycje na tym pokrętle i lampki oraz jak ustawić do oprysku , jak ustawić dafkę dopiero kupiłem tę maszyne i jestem zielony 

• Przez Pietras892
      Witam kolegów. Potrzebuję info na temat tego opryskiwacza. Może ktoś pomoże mi przy sterowniku, albo posiada instrukcje. Pozdrawiam

• Przez moc1634
      Cześć! potrzebuję instrukcję obsługi opryskiwacza Tecnoma model Laser 3000, komputer z softem AVENTA 3.0, na jednym ze zdjęć jest taka a'la tablica z pokrętłem, które pokazuje jak należy ustawić zawory sterujące rozwadniaczem i całą armaturą. Podejrzewam, że w innych modelach mogą być podobne rozwiązania. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek chociaż szczątkową instrukcję. Pozdro!

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.