Skocz do zawartości

Polecane posty

adamek1113    0

Witam

Chciał bym posiadzić pare arów cebuli zimowej z dymki Senshyu yellow lub Shakespeare. Jaką z tych odmian polecacie i w jaki sposób wykonać sadzenie tj. na jaką głębokość posadzić i w jakich odstępach o raz kiedy. Chyba że już za późno. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TomaszDras
      Witam wszystkich forumowiczów, z racji zajęcia się uprawą ziół- pokrzywy i nagietka założyłem ten wątek abyśmy mogli dzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomocą w uprawie. Wiem, że wielu z was uważa, iż nie powinno się pomagać konkurencji, jednak chodzi o pomoc w kwestiach gdzie brak odpowiedzi, a warto uniknąć metody prób i błędów. Warto wymienić się spostrzeżeniami i można zorganizować się w większe grupy sprzedając duże jednorodne partie towaru.
      Pojawia więc się moje pytanie: jak suszycie pokrzywę? Chodzi mi o pokrzywę przemieloną całą z łodygą. Czy ktoś z was zajmował się tematem dzikiej róży?

• Przez maateeusz135
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej o kosztach suszenia cebuli w suszarniach.
      Ile wychodzi z 1000kg świeżej cebuli po wysuszeniu? Jak długo się suszy cebulę? W jakich temperaturach? 
      Te same pytania odnośnie jabłek. 
    • Przez Lowca131
      Witam,

do sprzedania posiadam nasiona cebuli. Możliwa wysyłka. Więcej informacji oraz cena podawana indywidualnie. Zapraszam do kontaktu. 606971792
    • Przez larwa200212
      Witam.
      W tym roku planuje zasiew faceili pod niesianie
      Wie ktoś coś o tej roślinie , głównie ciekawi mnie pora zasiewu oraz uprawa 
      Jakie nawozy stosujecie oraz jakie środki ochrony roślin?
      Za odpowiedz z góry dziękuję!!  
    • Przez Kris5
      w ty roku wziąłem od sąsiada w dzierżawę 7 ha pola narazie na ten rok co później to się okaże, chciałbym posiać na tym polu w tym roku coś co nie będzie bardzo kosztowne w uprawie lecz przyniesie jakiś minimalny zysk i w związku z tym chciałem zapytać co byście polecali? myślałem o owsie lub kukurydzy lecz wiadomo kukurydza to już koszt.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.