Polecane posty

adamek1113    0

Witam

Chciał bym posiadzić pare arów cebuli zimowej z dymki Senshyu yellow lub Shakespeare. Jaką z tych odmian polecacie i w jaki sposób wykonać sadzenie tj. na jaką głębokość posadzić i w jakich odstępach o raz kiedy. Chyba że już za późno. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez michalnh
      Witam,
      Mam do sprzedania mocną i solidną talerzówkę Akpil szerokość robocza 3m, więcej informacji w ogłoszeniu pod linkiem:
      https://www.olx.pl/oferta/talerzowka-brona-talerzowa-akpil-v-ka-3m-ciezka-mocna-jak-nowa-CID757-IDvFp55.html#919789e367

• Przez Medzio
      Witam forumowicze, pytanie dość specyficzne. Prowadzimy gospodarstwo sadowniczo - rolnicze. Nie mam kompletnie pomysłu na uprawę prawie 2 hektarów ziemi klasy głównie VI miejscami około 30 arów V klasy. Było tam żyto i owies w wynikach dość słabych pomimo dużego nawożenia zgodnego z wymaganiami danych upraw. Teraz pytanie czy macie może jakąś sugestie na uprawę alternatywną oprócz tych wyżej wymiennych zbóż? Osobiście zastanawiałem się nad leszczyną jednak czy jest to dobry pomysł na takiej ziemi? Dodam że pole jest własnością, nie jest to dzierżawa.
      Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam 
    • Przez Janbrach1
      Witam, mam okazje wydzierzawić pole o powierzchni 1ha, jest to  pole koszone i zbierane siano prze ze mnie  2 razy w roku. I zostanawiam sie jak zacząć to pole uprawiać? Myślałem, że teraz spryskać tj. końcówka paździenika Randapem i po 4 tygodniach zorać to wmiare głeboko na zime. Na wiosne lekka brona, żeby nie wyciagnąć darni i pozostałości. Później siew owsa, bez jakiegoś super nawożenia, tylko po to, żeby po żniwach zrobić badanie gleby i w nastepnym roku pszeniczka. Co myślicie o takiej uprawie, podzielcie własnymi doświadczeniami. Z góry dzieki.
    • Przez damiandg
      Proszę komentować i zaznaczać która według was odmiana jest najlepsza można też komentować. Nie ma wszystkich odmian bo nie wystarczyło miejsca.
    • Przez Mirson
      Witam zastanawiam się nad zakupem agregatu do uprawy pasowej czajkowski lecz nie jestem pewny czy na moich polach nasiona będą umieszczane w uprawionych pasach. Posiadam agregat uprawowo siewny Unia idea i podczas siewu na zboczach różnica miedzy przodem a tyłem wynosi ok 50cm  dodam że siewnik ten ma długość ok 6m .
      Jeśli ktoś ma doświadczenie z uprawą tym siewnikiem na stromych terenach to proszę o odpowiedź i z góry dziękuję 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.