Skocz do zawartości

Polecane posty

myster    7

Witam. Szukam numeru katalogowego kondensatora klimatyzacji (potocznie zwanego chłodnica klimatyzacji) wyzej wymienionych ciagnikow. Macie dostep do katalogow? Byłbym wdzieczny za numer. Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnikkv
      Witam! Potrzebuje opinie o zetorze forterra 11441 oraz modelach poliftowych (tych w nowej masce ).
      Które z nich są lepsze? I czy lepiej dożożyć i kupić nowszy model? 
    • Przez pala92
      Witam. Czy kalibrowal ktoś sprzegla jezdne w forterze hsx 140? Moja ma ok 1500 godzin i zastanawiam sie czy to juz nie czas na kalibracje. Niestety nie mam instrukcji i nie moge zobaczyc jak dokladnie to sie robi. Proszę o pomoc
    • Przez rabit500
      Witam
      Mam problem z ehr w moim zetorku forterze. A mianowicie nie działa mi ehr poprostu umarł. Nie działa sterowanie z kabiny ani z błotników jakby ktoś mógł podpowiedzieć gdzie jest jakieś wyjątkowo wrażliwy punkt tego układu bo przejrzałem instalacje i nic specjalnego nie wpadło w oko. Powiem że uszkodzony był alternator i nie było ładowania (uszkodzony mostek). Jutro podrzucę numer błędu jeśli uda mi się go odczytać.
    • Przez Rolnikkv
      Witam. Potrzebuje porady gdyż planuje zakup nowego ciągnika o mocy ok 110KM. Zastanawia się nad Zetor Forterra 110 CL oraz New Holland t5 105. Ma to być ciągnik główny w gospodarstwie 30ha.
      Proszę o opinie użytkowników co polecacie a co jest ich słabą stroną 
    • Przez lukasz3044
      Witam co jakiś czas wyskakuje mi komunikat no can signal. Spotkał się ktoś z takim problemem? pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.