globusss

Oleje w Ursusie 5314

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Oleje
globusss    1

Mam pytanie odnośnie Ursusa 5314: gdzie wlewa się olej hydrauliczny i jak sprawdzić jego poziom? Jak mniemam nie wlewa się go w tym samym miejscu co olej przekładniowy (do skrzyni)?

5714mf255    31

właśnie w tym samym miejscu olej przekladniowo hydrauliczny ja w 5714 stosuje agrol U a miarka jest pod regulacja podnośnika za plokada

globusss    1

W moim drugim ciągniku MF-ie 255 właśnie też jest olej hydrauliczno-przekładniowy który wlewa się przy skrzyni, ale myślałem że w Ursusie skoro są dwie pompy hydrauliczne to olej hydrauliczny będzie w osobnym miejscu :P Dzięki wielkie za odpowiedź :) 

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio342
      Panowie jak zrobic zeby podnosnik jak i hydraulika chodzila razem w 3512. Bo gdzies kiedys widzialem ze mozna przerobic inny rozdzielacz boczny węże i da sie to ogarnac. Czy ktos takiego cos robił???
    • Przez kris14
      Mam problem z TUZ'em w moim ursus'ie 4514. Po krótkim czasie pracy, gdy olej w skrzyni się rozgrzeje ciągnik ma problemy z podnoszeniem maszyn i wywrotem przeczep. Jaka może być tego przyczyna? Mechanik u którego byłem wymienił zawór rozdzielczy, przejrzał korpus i przewód między pompą a korpusem. Kiedyś sam chciałem to naprawić, wyciągnąłem kolejno korpus, wałki ze skrzyni aby móc się dostać po pompy. Przeczyściłem i uszczelniłem. Pomogła ale na krótko. Czy będę musiał kupić nową pompę, która jest ciężko dostępna i droga (ponad 2.5 tys. zł)!?
    • Przez bartunio95
      Witam mam problem z chydraulikom w ursusie 4514 jak podnosze coś o wadze powyżej powiedzmy 100 kg na podnośniku to żeżoli coś na zimnym oleju niema tego normalnie siewnik podniose i cisza olej sie troszke zagrzeje i po 15 minutach żężoli wtrakcie podnoszenie żeżolenie ustajie jak jak kipruje przyczepe to samo
    • Przez Danioq202
      Witam ,

W szkole posiadamy ursusa 5314 który nie chce podnosić pod obciążeniem , a jak już dźwignie coś lżejszego to tylko przy wysokich obrotach silnika , po ich zmniejszeniu podnośnik od razu opada ..

Pompa jest nowa więc raczej wina leży gdzieś indziej tylko pytanie gdzie .
      Dzisiaj wyciągnęliśmy zawór który znajduje się pod fotelem wymieniliśmy oringi ale dalej nie podnosi ,
      znajomy podpowiedział ze trzeba mu dociągnąć śrubę regulacyjną od pompy ale nie wiem gdzie ona się znajduje , czy mógł by ktoś podesłać jakieś zdjęcie lub wytłumaczyć gdzie jej szukać ?
      A może jakieś inne propozycje co może być ?

pozdrawiam
    • Przez matiUrsus4512
      Witam koledzy posiadam Ursusa 4512 gdy wracałem do domu po orce  pług mi opadał na niskich obrotach, musiałem pilować na wysokich obrotach by jakoś dojechać. Po wymianie rozdzielacze i zaworu podnośnik podnosi ale jak da się wysokie obroty nawet pod obciążeniem ramiona się unoszą i wyciąga pług z ziemi . Co to może oznaczać co wymienić bo ja nie mam już głowy do tego traktor.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.