Skocz do zawartości
12newholland12

Dynamic z115 czy bs 110

Polecane posty

Witam wszystkich mam do was pytanie co sądzicie o kombajnach Bizonach dynamiców i Bizonach bs 110. Którego lepiej wybrać ? Rozważam kupno jednego z nich chciałbym poznać ich zalety i wady. Mam jeszcze takie pytanie czy w bizonach Dynamicach jest potrzebne sprzęgło czy jest tan hydrostad ? Bardzo proszę o opinię. Pozdrawiam

Edytowano przez 12newholland12

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jest temat z opiniami na temat Z110 i Z115, więc wystarczy trochę wysiłku na ich przeczytanie zamiast zakładać nowy temat. Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez waldek315
      Witam mam uszkodzony czujnik obrotów bębna obroty pokazywane na komputerku ale nie mogę dostać nigdzie takiego czujnika i nie wiem jaki powinien być bo nie ma na nim żadnych oznaczeń chciałem przełożyć od poziomowania hedera ale nie pasuje . Czujnik jest na 3 przewody może da radę jakiś czujnik z uniwersalnych dobrać żeby pokazywał obroty ?
    • Przez ZetorPower
      Witam przymiezam sie do kupna Bizona BS i mam problem bo mam do wyboru kilka sztuk i 2 z nich maja wytrzasacze i nie wiem co jest lepsze w tym kombajnie rotor czy wytrzasacz?
    • Przez janek884
      Witam

Poszukuje zwrotnicy tylnej lewej do Bs z110 (od strony drzwi kierowcy)
      Numer części 5110/28-008/0
      Najlepiej gdyby była nowa.
      Jeśli ktoś ma pomysł gdzie to znaleźć lub zna osobę która to posiada to byłbym wdzięczny za namiary.
    • Przez rolnik_zary
      Poszukuje może ma ktoś taka część. numer katalogowy 5110/40-020/0 
      Proszę o kontakt. 603  - 127  -  697      603  - sto dwadzieścia siedem  -  697
    • Przez Marcin
      Prosze o opinie posiadaczy lub użytkowników kombajnu Bizon BS Z-110 na temat wydajności, możliwości omłotu wilgotnego łanu, jakości omłotu podastawowych zbóż oraz kukurydzy, jakości pozostawionej słomy zarówno w formie rozdrobnionej jak i na zbiór, usterkowości oraz dostępności i cen części zamiennych, strat ziarna (podobno bardzo małe), jakości tzn. przede wszystkim czystości uzyskanego ziarna.
      Za wszelkie poważne i popatre doświadczeniem wypowiedzi z góry dziękuję.