marekkucybala2

Claas Dominator 98sl nie odpala

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas

Witam. Posiadam kombajn Claas Dominator 98sl z silnikiem Mercedesa. Podczas koszenia kombajn został na chwilę zgaszony jak chcieliśmy go odpalić rozrusznik nie reagował. Miał ktoś może podobny problem lub wie jaka może być przyczyna awarii?

Wiadomość z agroFakt.pl

dawaj na krotko jak nic to nowy rozrusznik a ze starym pozniej sie pobawisz w zimie pozd

Odpaliliśmy go na krótko żeby tylko ściągnąć go z pola do domu. Rozrusznik okazał się okej. Przyjechał elektryk i jak się okazało są cztery czujniki a jeden jest przy sicie chłodnicy i właśnie ten przy sicie miał przerwany kabel i robił zwarcie. Naprawiliśmy i pojechaliśmy jeszcze kosić.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?
    • Przez marcin2645
      witam czy ktoś mógłby mi pomóc
      axion 840 gaśnie czasami i przy próbie odpalenia kręci i  kopci mocno  na czarno, wydobywający się dźwięk taki brzęk przy pompie paliwa wysokiego ciśnienia.  Po zresetowaniu nie ma tego dźwięku i odpala normalnie aż do następnego zgaśnięcia

prosiłbym o pomoc
    • Przez pisarz
      Proszę o pomoc, może ktoś z użytkowników ciągnika Claas Axos 320 miał taki problem:
      od pewnego czasu -jakieś 3 mies.- często blokuje mi się kierownica podczas jazdy  a kilkanaście dni temu zrobiłem sprzęgło, później tur powoli słabł, myślałem że to przez olej więc zmieniłem (olej hydrauliczno-przekładniowy, nie oryginalny Claasa tylko inny ale niby parametry takie same), filtry założyłem nowe a teraz już w ogóle nie ruszę turem -nie wiem co to się podziało, czy rzeczywiście gęstość oleju jest zła (ale niby wlałem 10W) i to że olej nie jest oryginalny Claasa? Czy coś by się stało z pompą i tak to się wszystko zablokowało? prosiłbym o pomoc  lub poradę

• Przez kadore
      Koledzy w jaki sposób napina sie ciegna boczne tylniego podnosnika ? , wiem że hydraulicznie ale którą dzwignią ?
    • Przez bobert21
      Widzieliscie? Claas zmienil serie zamiast celtisa robia teraz axosa.
      Tu jest link: Claas Axos. Wiecie juz cos nowego o nich??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.