Skocz do zawartości
korbiniak09

Listwa łącząca do kosy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kosy
korbiniak09    0

Witam was serdecznie, mój wuj zlecił mi zadanie, abym znalazł mu część do hedera, a mianowicie listwę przewodzącą. Jej wygląd w załączniku. Nie potrafię znaleźć podobnej, czy ktoś wie, gdzie można taką zdobyć?

Dziękuję bardzo za pomoc, pozdrawiam.

post-156730-0-51654000-1438164645_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cytus
      Witam Mam pytanie takie potrzebuje czesci do mf 135 u nas w sklepach z czesciami do traktorow nie maja nic. Wie ktos moze gdzie moge dostac czesci i czy nie lepiej jest sprzedac traktor mf 135 bo jest problem z czesciami ? 
    • Przez jejku
      jestem tu nowy także jak coś to proszę mnie poprawić😊 jakie zrobić tu zamknięcie były śrubki ale nie chce co chwile odkręcać 2 śrubek motylki nie utrzymują teleskopy też odpadają bo szyba waży dobre 20kg kabina to chyba lubelska http://pokazywarka.pl/jhjjj/
    • Przez Tomasz354
      Witam, mam poważny problem, podczas orania moim Lamborghini usłyszałem trzask i pług spadł na ziemie, po zdjęciu dekla okazało się,że łapa która jest na wałku ramion pękła na pół, teraz pytanie, gdzie takiego czegoś szukać ? Macie może jakieś pomysły ? jako ,że to Lambo, to pewnie w Same i deutz będzie to samo, chodzi o pozycje 10 z załączonego zdjęcia.
    • Przez Łukasz221
      Witam. Miałby ktoś może oznaczenia gałki rewersu i biegów od Deutz-Fahr DX 4.30? Chodzi mi o te na samej górze, ponieważ moje sie starły. Mogą być też całe gałki, proszę o link w komentarzu lub wiadomość priv
    • Przez jarczes
      Witam. Poszukuję części do silnika Perkins v8 540T. Chodzi głównie o układ paliwowy. Może ma ktoś jakąś sprawdzoną firmę z częściami,? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.