alac

prasa New Holland 865

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
alac    0

Witam

Chciałam się dowiedzieć czy prasa New Hollan 865 rocznik 1997 może pracowac przy ciągniku, który nie ma kompresora, oraz czy rocznik 1997 produkowany był w USA?

Będę wdzięczna za informację

pozdrawiam 

AC

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez c36012345
      Witam,
      znalazłem ciekawą prasę NH BR550, czy ktoś miał styczność z tą prasą i mógłby podzielić się opinią na jej temat? ( awaryjność, dostępność części, zapotrzebowanie mocy itd. )
    • Przez kubu365
      Witam
      mam dlemat jaka prase rolujaca wybrac cena case i nh jest taka sama 105 tys brutto cena warfamy 74tys co wybrac ????????
    • Przez tomek73533
      wczoraj przywieźli nam prasę new holland 835 na siatkę i jest ona ze sterownikiem bale command, ale po podłączeniu jej po traktor na wyświetlaczu pokazują się wszystkie opcje komputer piszczy i nie działa żaden przycisk proszę o pomoc

tytułu tematu nie piszemy dużymi literami
    • Przez miniura
      Witam !
      Mam problem ze sterownikiem prasy . Po połączeniu z prasą nie włącza się. Może ktoś posiada schemat serwisowy połączeń. Próbowałem podłączyć samo zasilanie sterownika bez podłączonej prasy ale nie wiem czy tak można sprawdzić ?
      Dziękuję za pomoc 

• Przez AdeXZet
      Panowie mam problem z wałem wom w prasie new holland br 6090, a mianowicie stałem się posiadaczem takiej prasy lecz oryginalny wałek jest pozbawiony osłon i chciałbym go wyposażyć we właściwe osłony, lecz nie wiem jakiej jest produkcji, znalazłem w internetowym katalogu części numery potrzebnych mi części ale google po wpisaniu tych numerów nie może nic znaleźć. może ktoś z posiadaczy mógłby podesłać mi jakieś informacje o takim wałku lub ktoś wie gdzie mógłbym taką osłonę znaleźć. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.