Skocz do zawartości
grzes1234

Grzybica u gęsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Gęsi
grzes1234    0

Witam może ktoś ma jakieś rady co do grzybicy? mam mały problem w stadzie z nią i nic nie jest lepiej... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez boosky
      GĘŚ,
      GĘSI...
      GĘŚ OWSIANA...
      CENY GĘSI...
      CENY JAJ GĘSICH...
      CENY PISKLĄT GĘSICH...
      HODOWLA GĘSI...
      KALKULACJA PRODUKCJI...
      KARMIENIE...
      OPIEKA...
      WYMIANA POGLĄDÓW...
      I WSZYSTKO CO Z GĘSIĄ OWSIANĄ ZWIĄZANE ...........
    • Przez chwiolas
      Forum troszkę się odświeżyło, przemeblowało i doprecyzowało kategorie. Ktoś musi zacząć pierwszy w nowych realiach forumowych i gęsiarskich...
    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy jakaś firma oferuje tucz kontraktowy na gęsi? Chodzi mi o tucz na zasadzie że firma dostarcza pisklęta i pasze a my mamy je odchować.
    • Przez mtzecik82
      Witam!
      Mam takie pytanie, dlaczego małe gęsi (tygodniowe)  zbierają się w grupie?  przez to już mi 10 zdechło.
      Czy jest im za ciepło czy za zimno temperatura w miejscu gdzie przebywają wynosi ok.26*C
      Jest ich 100 sztuk, kupiłem je z Gniezna i są klasy 2 .
    • Przez Pepesza
      Cześć, 
      mam pytanie odnośnie mieszanek jakie stosujecie w swojej hodowli gęsi. 
      Spotkaliście się kiedykolwiek z sytuacją gdzie pasze treściwą (śrutę zbóż, śrutę sojową, witaminy, itp) zmieszano z sianokiszonką z koniczyny bądź lucerny? 
      Czy ptaki nie miałyby problemów z jedzeniem takiej mieszaniny?
      Pytanie wziąłem stąd, że na wyposażeniu swojej hodowli mam przenośnik ślimakowy fi 150, którym transportuje raz pasze treściwą, potem sianokiszonkę i na końcu przepuszczam system z kretem, żeby wyczyścić od wewnątrz rurę z zalegających resztek sianokiszonki. A trochę szkoda mi czasu i chciałem właśnie połączyć obie pasze. 
      Dzięki z góry za wszystkie sugestie, 
      Pozdrawiam serdecznie 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.