Skocz do zawartości
mariez

trawa ktora nie urosła

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Trawa
mariez    0

Miesiac temu posialem trawe wraz z mieszanka zbozowa owies ,pszenica i jeczmien.niestety panujaca straszna susza spowodowala ze nic nie wzeszlo.zastanawiam sie czy moglbym posiac jakies rosliny poplonowe i zrobic z nich kiszonke dla krow zeby cos z tego pola miec.dodam ze ziemia to v klasa swiezo zwapnowana w tym roku.co radzicie?

Wiadomość z agroFakt.pl

mariez    0

Nie takie proste zeby podlewac bo nie ma rowu a pozatym to jest tego prawie 5 hektarow takze podlewanie nie wchodzi w gre

mariez    0

Nie wiem jakby popadalo choc troche to moglbym zaryzykowac i posiac np peluszke z wyka i lubinem. oprocz pieniedzy nie mam nic do stracenia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik117
      Witam zakupiłem niedawno pole klasy ziemi 2 i 3. Zastanawiam się jaka odmianę trawy wybrać żeby wykorzystać potencjał tej ziemi. Pole z wiosny bd miało w miarę mokro. Piszcie jakie wy macie odmiany. Chodzi mi o jak największy pokos (jak najwięcej i strawnie. Z góry dziękuję 

• Przez niudizajn
      Witam.
      Mam zamiar zasiać mieszankę traw na dwu-letnie użytkowanie na polu ornym.
      Bardzo bym prosił o wszelkie info dotyczące sprawy. Dodam tylko , że jest to stanowisko po pszenicy , mam zamiar wywieźć tam "trochę" obornika na wiosnę i zasiać.
    • Przez damian40000
      Czy jest na AF ktoś kto próbował to siać? Jakimi siewnikami to siejecie? Jak jest potem ze zbiorem?
    • Przez turbogrocho49
      Pytanie tak jak w temacie, czyli jaki gatunek trawy na podmokłe tereny??
    • Przez TheMariko12
      Witam
      Mam pytanie dotyczące siewu trawy na koszenie na bele sianokiszonki.
      Z racji, że opłacalność zbóż staje się coraz to bardziej mała, zastanawiam się, nad zmienieniem uprawy ze zbóż na sprzedaż bel sianokiszonki.
      Czy taka koniczyna czerwona z lucerną byłaby w stanie urosnąć, na 5 lub 4 klasie ? Czy wogóle byłoby cokolwiek do skoszenia ? Jak to wygląda ze strony osób, które tym się zajmują ?