Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Famarol
Jacek098    0
Napisano (edytowany)

Witam wszystkich.

Kupiłem ostatnio prasę Unie Famarol Vd 1,8 i nie wszystko jeszcze ogarniam. Jaki olej leje sie do niej. Z jaką szybkością belujecie. Jak wam się spisuje?

Pozdrawiam

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.2 +1p. ostrzeżeń

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez farmer0408
      Witam jesteśmy zainteresowani kupnem prasy Uni Group zmiennokomorowej 1.7zd proszę o opinie użytkowników i osoby mające styczność z tą maszyną pozdrawiam.
    • Przez PaweKluczek
      Witam. 
      Zamierzam kupić prasę Unia Famarol DF 1,8d z 2010 roku.
      Jej wyposażenie:
      - siatka
      - sznurek
      - rotor
      - centralne smarowanie
      - komputer sterujący.

Jakieś opinie z waszej strony na temat tej prasy ?

Oraz czy ciągnikiem rolniczym CASE JX 80 (82KM) poradzi sobie z tą prasą ?
      Pozdrawiam.
    • Przez klauss
      Witam mam problem z owijaniem sznurkiem. co jakieś 6 bel sznurek owija bele 2 lub 3 cykle bo patrząc od przodu prasy sznurek na lewym ramieniu nie jest ucinany. Pewnie to kwestia regulacji ale nie wiem jak to zrobic.Był serwis i nic nie zdziałał. Prosze o pomoc bo zniwa za pasem. Pozdrawiam
    • Przez kamil5421
      Witam. Dziś podczas prasowania siana pojawił się u mnie problem z wiązaniem siatka a mianowicie na początku wyświetlil mi sie komunikat U<9 czy cos takiego , i później po tym juz nie mogłem zapodać siatki ...  dodam ze wszystko jest wyczyszczone nigdzie nie ma brudu rolki są czyste , ale siłownik od siatki nie reaguje na nic.. czasem jak załapie to tylko tak jakby coś w nim strzelalo po jakimś czasie ustaje i znów nic sie nie dzieje ....

Kolejny problem dotyczy wiązania sznurkiem gdyż aparat wiążący nie sptyka sie z nożem odcinającym sznurek , tzn nóż wychyla się za prędzej niż dochodzi aparat,, 

Prosiłbym o szybką pomoc i z góry dziękuję ..

Prasa Unia 1.8v z 2011 r
    • Przez gorski
      witam jestem zainteresowany opiniami na temat prasy DF 120. 1, 8 V jest to nowy produkt famarolu prasa posiada element łańcucha w tylnej klapie .Proszę o jak najszybsze odpowiedzi bo w przyszłym tygodniu jadę zamawiac ( prasa będzie pracować tylko w słomie ) pzd. Gorski