Skocz do zawartości
leonsas

Produkcja jaj

Polecane posty

leonsas    0
Napisano (edytowany)

Dzień Dobry,

zastanawiam sie wraz z kuzynem, czy zająć się produkcją jaj. Jeżeli bym się zdecydował, chciałbym pójść w kierunku produkcji eco (10-20 tys. kur) i kurnika wolnowybiegowego. Wiem, że jest kilku producentów takch systemów. Kiedyś będąc w Szwecji, widziałem takie rozwiązanie, jednak nie wiem kto był producentem. Z tego co się zorientowałem, to: Dutchaman, Hellmann, Victorson, Meller czy Jansen licza się na rynku. NIe znam tych rozwiązaniań, a słuchać na "początku drogi" informacji od przedstawicieli tych systemów, napewno mi "zamiesza" w głowie:)

I stąd moje pytania.

Czy jest szansa zobaczyć gdzieś takie rozwiązania - jakieś targi, może są jakieś stałe ekspozycje?

A może, któyś z Kolegów ma takie rozwiązanie i nie byłoby problemu, żeby zobaczyć jak to działa i posłuchać jego opinii. Nepwno cenne doświdaczenie, to nie to, co "reklama" podczas sprzedaży:)

Pozdrawiam

Witek

Edytowano przez leonsas

Lepiej nie wpadaj w rozwój z kurami u nas w mazowieckim ma taki jeden ferme to ma milionowe długi a nawet w sklepach typu biedronka 30 jaj 10 zł co się nie opłaca za to chodować

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się