Skocz do zawartości
icy229

Jaki pług do fendta 309 farmer?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług

icy229    0

zastanawiam się nad pługiem 3 obrotowym albo zwykłą 4 zagonową ziemia 3-4kl? 4 obrotowa nie będzie zbyt ciężka? dodam, że tur ma ładowacz czołowy? proszę o szybką odpowiedz! dzięki z góry :)

paul7    0

Weź 4-ke  obrotową. Gdyby miał ciężko to zawsze możesz odkręcić, no i obrotowy jest lepszy zwłaszcza na klinach.

Edytowano przez paul7

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

Napisz dokładniej jakie masz warunki... Bardziej zwięzłe gleby np. gliny, pagórki, kamienie itd?

Zoch    4

Kolego ja bym nie ryzykował z 4-skibami obrotowymi.Ja mam 310 i ciągam duże 3 na obrocie.Lepiej kupić 3 i szybciej jeździć niż męczyć ciągnik w 4.Co do czego na jedno wyjdze bo w trójkach prędkośc orki będzie większa,a podnośnik ma lżej :D

RolnictwoPL    0

no tak jak zapniesz 4 obrotowy i ma duży psześwit to na pewno nie uciągnie ale 4 z średnim prześwitem to uciągnie spokojnie 

no tak jak zapniesz 4 obrotowy i ma duży psześwit to na pewno nie uciągnie ale 4 z średnim prześwitem to uciągnie spokojnie 

icy229    0

ten pług którym przyjdzie mi orać, jest długi i wydaje mi się że prześwit jest duży bo pług ma przedłużki
wolę pług obrotowy nawet 3 skibowy
a ziemia jest miejscami glinowata

frycu13    0

ja mam fendt 309c farmer i chodził kilka lat z 4 obrotową kuhn multimaster bardzo ciężki pług i jest to po prostu katowanie silnika co jest później widoczne weź 4 zagonową albo 3 obrotową 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez daniello7745
      Pytanie od "świeżego" użytkownika Fendt'a. Gdzie znajdę złącze przewodów elektroniki "E"? W instrukcji, którą posiadam, opisane są konkretne piny, ale nie wiem, gdzie szukać tego złącza. Potrzebuję tego do sprawdzenia ciągłości przewodów od czujnika poziomu paliwa, ponieważ wskaźnik "pływa" od max do min. 
    • Przez Pavel
      Co myslicie o tym ciagniczku-ma moze ktoś jak tak to jakie spostrzezenia?
    • Przez fenti
      Witam, 
      w fencie 308C silnik Deutz BF4M1012EC przybywa oleju w silniku olej ma kolo czarny (nie kawa z mlekiem) więc pewnie to paliwo 
      tylko nie wiem czy to wina tylko pompowtrysków czy jest jakaś inna możliwość?????
    • Przez kozak1
      Witam jaki powinien być luz zaworów u fenda farmer 309c z silnikiem deutza BFM 1012  (na ssącym 0.3 a na wydechowym 0,5 ????????) Pilnie proszę o odpowiedz z góry dzięki
    • Przez kozak1
      Witam jaki powinien być luz zaworów u fenda farmer 309c z silnikiem deutza BFM 1012 na  ( ssącym 0.3 a na wydechowym 0,5 )

p