Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam planuje zakup Overum'a 4-skibowego na odkładnicach CX do Valtry n92(101km). I Takie pytanie czy ciągnik da rade ?

Ziemie mam ogólnie lekkie. O udźwig się nie boje. Nie bd  rozwalał na 2m szerokości roboczej tylko na jakies 160-170?

Co o tym myślicie?

Edytowane przez Smerfek
Opublikowano

Do najlżejszych od raczej nie należy (i najcięższych też nie). Nie wydaje się też zbyt długi. Jak w dobrej cenie to myślę, że warto by było kupować. Ciągnik problemów nie powinien mieć.

Opublikowano

N101 z overum cx na odkładni xu rozstawiony na 180 cm. Głębokość 25-27cm , prędkość ok 6-7km/h w zależności od warumków. Moim zdaniem szerokość 160 powinna być optymalna. Trzeba mocno dociążyć przód.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez gregurb
      Witajcie.
      Kupilem nowy plug NH PMF 40H i pojawil sie problem z ustawieniem szerokosci pierwszej skiby. Zakres regulacji pluga skonczyl sie przed osiagnieciem potrzebnego rezultatu. Plug ustawiony na szerokosc skiby 50cm wspolpracuje z ciagnikiem Fendt 820, opona 650mm. Producent pluga twierdzi ze mam za maly rozstaw kol w ciagniku (=1270mm wewnatrz). Czy moze ktos mial podobny problem? Jak sobie poradziliscie? Przypuszczam ze wiele osob ma taki problem, plug ma wade konstrukcyjna.



    • Przez candy1914
      Witam grupo. Jest tutaj ktoś co użytkuje pług jak z tematu? Jakie opinie? Jak zabezpieczenia hydrauliczne się spisują? Ile w ogóle powinno być tam ciśnienia na zegarze i jak je w razie czego dobić? Mam taki pług do kupienia i pytanie czy warto? Pozdro
    • Przez kubus
      Hej. Chciał bym wiedzieć który plug był by lepszy czy zagonowy 4*35 czyobrotowy 3*40 z walem .
      Opowiadajcie!
       
       
       
      POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Przez Konrad_Jestem
      Kupie pług 5 skibowy podorywkowy. Częstochowa i okolice 
    • Przez Junkers6671
      Witam, poszukuję instrukcji obsługi do pługa overum tego typu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v