arty

Przeniesienie szklarni..

Polecane posty

arty    1

Chciałbym założy koło domu nieduża szklarnie  - myślałem głownie na własny użytek...

szukając jakiejś szklarni do kupienia  -znalazłem w okolicy niedrogo szklarnie do sprzedani- praktycznie cena za złom - konstrukcja metalowa lecz raczej lekka - szyby klejone niepotłuczone.

Szklarnia ma wymiar około 15m x 5 -7m - wysokość w szczycie ok 4m

 

Ile może mnie kosztować rozebranie przewiezienie i postawienie od nowa takiej szklarni?

Jakie trzeba pozwolenia na postawienie takiej szklarni?

 

Opłaca się wziąć taka szklarnie czy lepiej poszukać cos mniejszego... (mniejsza na pewno będzie znacznie drozsza ale łatwiejsza do przetransportowania i postawenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arty    1

OK  - szklarnia będzie u mnie...

 

Tylko musze ja przenieść... - a to nie będzie łatwe

cała konstrukcja spawana - dość solidny ceownik ok 70 -80 + trochę teowniczka ok 30mm  - szyby wstawiane na kicie

Wymiary to 10x5m

Jaki fundamencik pod to trzeba przygotować  - na jaka głębokość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez hella
      Witam wszystkich! Po kilkunastu latach uprawy pomidora postanowiliśmy zrezygnować z powodu opłacalności przedsięwzięcia (a dokładnie braku opłacalności na takiej powierzchni).
      Szukam pomocy - pomysłu na zagospodarowanie szklarni - ok 1000 metrów kw, odnowiona, automatyczne podlewanie, ogrzewanie.
       
    • Przez PIMR_BR
      chciałbym się do Państwa zwrócić z wielką prośbą o pomoc i wypełnienie ankiety.
       
      Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu realizując projekt Europejski SmartAgriHubs (http://smartagrihubs.eu/ ) mający na celu wdrażanie rozwiązań cyfrowych w wielu aspektach produkcji rolniczej i spożywczej, chciałbym prosić Państwa o wyrażenie opinii w przygotowanej ankiecie dotyczącej określenia potrzeb i stopnia zaawansowania wykorzystania produktów cyfrowych w uprawach szklarniowych na małą (przydomową) oraz produkcyjną skalę. Zapraszam do wyrażenia opinii producentów warzyw, owoców, kwiatów i innej produkcji specjalistycznej, gdyż wyniki tej ankiety będą pomocne w rozwoju produktów przeznaczonych właśnie dla Państwa.
      Na końcu ankiety znajdą Państwo także formularz zgłoszeniowy do uczestnictwa w projekcie i zostania testerem wybranych technologii (pilot). W ramach projektu przewidujemy przeprowadzenie 3 pilotowych wdrożeń.
      Ankieta nie ma na celu prowadzenia żadnej reklamy ani promocji.
      Ankieta dotycząca potrzeb i rozwoju zaawansowanych usług w uprawie szklarniowej
       
      Dziękuję bardzo za wypełnienie ankiety.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj