News
MarcinNejtar

Kredyt studencki na studia podyplomowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Cześc. Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy to dobry pomysł, aby iść na podyplomowe studia rolnicze. Oczywiście, aby na nie iść, musiałbym wziąć kredyt. I chociaż niezbyt duży, bo około 3 000, to jednak się waham. Chodzi o to, czy takie studia mi się przydadzą, skoro jestem po technikum rolniczym, czyli wykształcenie w tym kierunku jest. Inna sprawa to ten kredyt. Lepiej wziąć normalny czy ten studencki? Przyznam, że niezbyt się w tym orientuję.

rusto    1

Lepiej wziąć normalny czy ten studencki? Przyznam, że niezbyt się w tym orientuję.

Jeżeli łapiesz się na to - to zdecydowanie korzystniejsze warunki znajdziesz w kredycie studenckim. Wystarczy poczytać warunki. Oprocentowanie kredytu studenckiego stanowi połowę stopy redyskontowej NBP. Zauważ, ze stopy procentowe NBP jeszcze nigdy nie były tak niskie. Krótko mówiąc jest to darmowy pieniądź. Więcej o kredytach studenckich piszą na tym forum http://www.forum-kredytowe.pl/f154/

Sprawdź na początku czy spełniach jego kryteria - przede wszystkim wiekowe.

happy

_rafal    5

Kolego, nie wiem skąd jesteś, ale przejdź się do powiatowego urzędu pracy. Jest coś takiego jak bony szkoleniowe, podstawa to jest zdaje sie 1500 w zależności od godzin na szkoleniu, kursie, a można się też ubiegać o stypendium szkoleniowe i w sumie wyjdzie około 3000. Popytaj jak się uda, to tyle będziesz miał lżej. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sabuliga
      Siemka panowie ostatni mój temat został skasowany nie wiem dlaczego. Chciałbym was poinformować że już dwie piątki wpadły mi na konto na studiach
    • Przez dominika_96
      Szanowni Państwo, prowadzę badania na Uniwersytecie Zielonogórskim na temat: "Wpływu Technologii Informacyjnej na Bezpieczeństwo Pracy w Rolnictwie", przygotowałam ankietę online, jeżeli mają Państwo chwilkę, to bardzo proszę o pomoc  
      https://goo.gl/forms/U30CVwKQAaYVokbN2
    • Przez nowaktomasz
      Cześć wszystkim. Mam pytania. Jaką szkołę rolniczą wybrać w woj. oOlnośląskim?
    • Przez FranasNH
      Witam. Mam pytanie do studentów rolnictwa a w szczególności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Potrzebowałbym materiałów dydaktycznych na kierunek rolnictwo i stąd moja prośba do Was, czy ktoś nie posiada jakichś sprawozdań, kolokwiów itp? Byłbym bardzo wdzięczny za okazaną pomoc!!
    • Przez patryk546
      Witajcie
      Co sądzicie na temat tego programu? Wart skorzystania, ktoś był i może podzielić się swoją opinią?
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.