Skocz do zawartości
dragonmt852

problem z radiem w Zetorze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dragonmt852    30

Siemka mam radio w Zetorze 7211. Radio to nie wyszukuje stacji automatycznie, ale ręcznie znajduje stacje.Przewód żółty mam razem podłączony z czerwonym. Co może być przyczyną?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co może być przyczyną?

Uszkodzone radio, uszkodzona antena, słaby sygnał.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez radek5314
      czy ktos moze polecic jakas dobra kamerke zeby sobie zamontowac na kombajnie zbozowym
    • Przez TheMini221
      Witam
      Mam pytanie do osób zajmujących się nagrywaniem, znających się na sprzęcie do nagrywania.
      Chciałbym kupić slider, najlepiej łożyskowy.
      Jeśli ktoś ma propozycje to proszę wysyłać, cena do 350-400 zł.
    • Przez TheMini221
      Witam
      Mam pytanie do osób zajmujących się nagrywaniem, znających się na sprzęcie do nagrywania.
      Chciałbym kupić slider, najlepiej łożyskowy.
      Jeśli ktoś ma propozycje to proszę wysyłać, cena do 350-400 zł.
    • Przez Rolnik_Daniel
      Wytłumaczy mi ktos jak to sie włącza ,
      Używa i jaka cena tego (Lh agro 1000)
      Link jak to wygląda; https://www.google.pl/search?q=lh+agro+1000&client=ms-android-tmobile-pl&prmd=imsvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjc__Kbm9fYAhVHkSwKHfWvBBgQ_AUIESgB&biw=360&bih=560#imgrc=M5ghBKytYQjeOM

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.