Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krystian26    24

posiada ktos informacje na temat nasienia Maximus? bo pojawilo sie coś takiego u mnie w poblizu :)

Wiadomość z agroFakt.pl

pomyliły mi sie terminy;) wyprosiły sie  maciory kryte maximusem , nic specjalnego, w porównaniu do neckara to dość słabo wyszło, co do liczby prosiąt to coś na podobe, ale wielkość prosiąt dobija, już tym nie pokryje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Michalmeer
      Witam . chciał bym nabyć kilka loszek rasy PBZ od sprawdzonych i dobrych hodowców , najlepiej w okolicach wielkopolski , głownie chodzi o opinie o stadach zarodowych danych hodowców .. prosze o pomoc w tej kwestii...

http://grezlikowski.eu/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

miał ktos doczynienia z tym hodowcą ?
    • Przez kuba245
      witam. czy ktos hodowal kiedykolwiek wymienione rasy swin? jak to wszystko wyglada, jak z rozrodem itp. ?

chcialbym otrzymac doplaty z programu "odzyskiwanie zasobow genetycznych..." i zastanawiam sie ktora z tych ras bylaby najmniej klopotliwa i najlepiej byloby ja hodowac. dziekuje i pozdrawiam
    • Przez mi3p
      Witam mam takie pytanko jaka rasa świń jest dobra do odchowu prosiąt [Wykluczam pbz i wbp] Chciałbym takie coś z "kolorowych"
    • Przez buczu
      witam mam taki problem od jakiegoś czasu zajmuje się chandlem świniami chce dodać że nie kupuje taniej a sprzedaje drożej mam poprostu maciory i jak dadzą młode to odchowuje i sprzedaje np komuś kto chce sobie zabić i zrobić swojskie wyroby i tu mój problem już kilka razy zdażyło mi się że osoby które kupiły odemnie owe świnie skarżą się że są strasznie tłuste i że więcej tłuszczu niż mięsa

więc mam pytanie jaką rase świń kupić aby były mięsne słyszałem że niby jakaś rasa świń które są rude ale nie wiem czy to prawda jeśli ktoś się oriętuje to proszę o pomoc
    • Przez krystian26
      panowie może ktos cos powiedzieć na temat rasy Maxter z własnych doświadczeń ? bo w Internecie mało informacji na ten temat a pokrylem właśnie loszke takim Knurem z góry dzięki