Skocz do zawartości

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez jarekw
      Witam!

Ostatnio trafiłem na informację, że w tym roku areał upraw kukurydzy GMO zwiekszy się z kiluset do kilkutysięcy hektarów.
      Warto wiedziec, że w Polsce obowiązująca ustawa o nasiennictwie zabraniająca sprzedaży i rozprowadzania nasion GMO, ale jak widac ku mojemu ubolewaniu, niektórzy Polscy rolnicy dają się oszukiwac!!!

Trzeba coś z tym zrobic, trzeba o tym mówic, jeśli ktoś będzie zainteresowany podam linki do stron gdzie naukowcy piszą całą prawdę o GMO.

Pozdrawiam
      jarekw
    • Przez zielek39
      Witam forumowicze. Mam kilka pytań związanych z uprawą koniczyny czerwonej. Chciałbym ją zasiać w jęczmieniu jarym na wiosnę i sciąć ją na zielonkę gdzieś około czerwca i moje pytanie brzmi czy w tym roku dam rade ściąć ją na nasiona?? I jak wygląda zbyt na koniczyne? za pomoc z góry Wielkie Dzięki
    • Przez Lowca131
      Witam, mam do zaoferowania nasiona cebuli więcej informacji pod nr telefonu 606971792.
    • Przez adamek1113
      Witam
      Chciał bym posiadzić pare arów cebuli zimowej z dymki Senshyu yellow lub Shakespeare. Jaką z tych odmian polecacie i w jaki sposób wykonać sadzenie tj. na jaką głębokość posadzić i w jakich odstępach o raz kiedy. Chyba że już za późno. Z góry dziękuję za odpowiedzi.