Skocz do zawartości

Claas vs. Challenger vs. CAT ????


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jeżeli jest to fotomontarz to musiał to robić konkretny grafik.

A co do kół to ten kolos z przodu ma na pewno gąsienice, a z tyłu może mieć duże balony.

zgadzam sie z przedmówcą ten potwór musi mieć gąsienice bo przecież to jest taki ciężar ze opony by sie w tym przypadku mogły sie nie sprawdzić chyba ze były by bardzo ale to bardzo szerokie a natomiast gąsienice w tym przypadku na pewno są lepsze bo na mokrym terenie on sobie spokojnie przejedzie a na zdjęciu widać ze mają tam mokre tereny ;)

Opublikowano

http://www.agrofoto.pl/forum/post-a720-50-780.jpg.html

 

Ładny fotomontaż.

Po kabinie widać ze to Lexion ze starej serii 400 Terra Track,

Popatrzcie na pałąki od lusterek jak są rozciągnięte, z jednej strony halogen na tych pałąkach się przesunął a z drugiej nie :D

Poza tym miejsce gdzie jest napisane 'Lexion' pod kabiną jest nieco ubrudzone już a po bokach czyściutkie, więc jak to? :)

Do tego gdzie jest drabinka do wchodzenie do kabiny?

No i nie ma barierek na pomostach z przodu...

 

Takie moje zdanie na temat tej 780 axxiall :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez mateuszskib
      Jak ustawiacie  consula do koszenia owsa a jak do przeżyta chodzi mi na którą dziurkę klepisko jaki wiatr i sita z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez mateuszskib
      Dzień dobry czy ktoś spawal kiedyś ten element w kombajnie Claas consul zdaje to egzamin na dłuższą metę kupiłem kombajn i zauważyłem właśnie że ten element jest podawany 

    • Przez Dawidcase885
      witam panowie czy w tym miejscu zaznaczonym nr 16 to jest jakaś podkładka dystansowa bo  u mnie jej nie ma  i mam luz wzdłużny i zastanawiam się czy to jest właśnie tym spowodowane  


    • Przez Konrad6040
      Witam, posiadam ładowarkę teleskopową Claas Scorpion 7030. Po spuszczeniu hamulca ręcznego nie można wybrać kierunku jazdy, zero jakiejkolwiek reakcji na pulipicie. Przez jakiś czas ładowarką można było pracować ale potrafiła jechać do przodu albo do tyłu, a zmiany kierunku jazdy była nie możliwa, a po wrzucenie neutralu żaden kierunek jazdy nie kontaktował. Dopiero po odczekaniu godziny - dwóch wszystko wracało do normy, ale teraz stoi na amen. Bezpieczniki, przekaźnik sprawdzone.
    • Przez Gal4577
      Witam posiadam claasa celtis 456 mam problem z wałkiem gdy włączam walek za pomoca wajchy obok siedzenia walek nie pracuje a kontrolka PTO mruga jaka może byc przyczyna tej usterki i jak rozwiązać ten problem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v