Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Unia
Toxic    0

Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tego sprzętu. Jak u niego jest z ramą, wałkami i wytrzymałośćcią. I również jak sprawdza się w polu.

mag7532    0

mam ten sprzęt - jest spoko

rama wytrzymuje swoją robotę

wałek raz mi popękał ale dało się naprawić

co do roboty - to zależy od kamieni jakie masz - a jak nie masz to jeszcze lepiej tzn.czasem mały kamień wpada w wałek i go blokuje - kłopotliwa sprawa zwłaszcza kiedy jest sucho i nic nie widać a tak po za tym to doćś dobrze wygląda pole po tym agregacie - no i jak jest mokro to na zwięzłuch kawałkach zaklejają się wałki

ziomall1991    1

jeśli będziesz dbał i uważał żeby nie zawadzić o jakieś np. drzewo to będzie ci służył ale chyba poleciłbym coś z firmy brodnica, super wytrzymała stal i lekka miałem taki agregat i mogę każdemu go polecać. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Slomek
      Mam problem z ustawieniem tej brony wirnikowej. Na lżejszej ziemi( piasku) sypie mi kopce pomiędzy przejazdami. Piach wydobywa się przed wirnikami oraz przed wałem... Co mogę pokombinować aby uprawiał równo bez kopców. Przy mniejszej prędkości 7-8km/h jest lepiej ale nie tak jak powinno być. Proszę o pomoc.
    • Przez Mich9
      Kupię wały 6-6,5 m Woj. dolnośląskie
    • Przez Uziu92
      Witam.
      Zakładam nowy temat dotyczący krajowych agregatów talerzowych z hydropakiem, co prawda jest kilka tematów dotyczących konkretnych producentów, ale za wiele tam nie ma, a jak wiadomo sprzęt ten producenci co raz to poprawiają lub wprowadzają nowości, wiec myślę że temat się przyda wielu rolnikom stojącym przed wyborem nowej maszyny.

A więc proszę o opinie posiadaczy, osób które widziały jak pracuje i jak jest wykonana dana maszyna, czy to może gdzieś na targach czy u sąsiada. Piszcie jakie macie agregaty, czy polecacie czy nie.

Z firm, które mi wyskoczyły w ogłoszeniach w rozsądnych pieniądzach mogę wymienić : TOLMET, EURO MASZ, AGROLIFT, ROLEX, STRUMYK, BATYRA, ARMASZ, JANPOL i wiele wiele innych. Może ktoś ma jeszcze jakiś inny niech pisze opinie, a może ktoś poleca coś czego nie wymieniłem w rozsądnych pieniądzach także śmiało pisać.

O tolmecie i agrolifcie można wyszukać na forum sporo pozytywnych opini, znowu o euromaszu czytałem że słabo.
      Kolejna sprawa to wyposażenie, są na talerzach 510 i 560 mm, z jednym siłownikiem i z dwoma do hydropaku, różne wały, i teraz pytanie jak skonfigurować agregat żeby był jak najbardziej uniwersalny, aby można było nim śmiało też robić uprawy pożniwne, ugory, poplony itp.
      Sam miałem kupować gruber ale... no właśnie, taki agregat byłby bardziej uniwersalny.

Piszcie panowie i panie, czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam
    • Przez pawel7711
      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-agregat-CID757-IDwC4jW.html
    • Przez beorn
      Cześć wszystkim,

Chciałbym zebrać opinie na temat tego agregatu. Może są już jacyś użytkownicy? Cena zaczyna się od 39 tyś netto plus dodatkowe wyposażenie.

http://agromil.pl/zestaw-uprawowo-siewny/1364-zestaw-uprawowo-siewny-sn300.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.