Skocz do zawartości
Texas

Prasa fort

Polecane posty

Texas    0

Witam! Chciałbym zakupić prasę marki fort f21 łańcuchowa, dużo o niej nie znalazłem i nie wiem jak jest u niej z częściami, czy mógłby ktoś kto ma taką prasę z firmy fort napisać coś o niej i jak się sprawuje? Czy prasy fort są robione na bazie sipmy czy innych pras gdzie części będą do niej pasowały i będę mógł kupić bez żadnego problemu w sklepie ? Bardzo fajna prasa i po kupnie nie chciałbym mieć problemu z jakąkolwiek częścią do niej. Prosiłbym o szybszą odpowiedź ponieważ za 2 dni jadę własnie taka oglądać, a jest troszkę kilometrów i nie chciałbym na darmo jechać. 

jasko1993    10

Poco kupować taką maszynę w której już przewidujesz awarie? i dostępność części. kup taki statek który się sporadycznie psuje i ogólnie znaną markę to i z częsciami nie będzie problemu Claas, John Deere, Krone, NH

Texas    0

Nie przewiduje od razu awarii tylko w razie czego, żeby były części i nie było z tym problemu za 18tyś nie wyrwę nic lepszego, a tam jest wszystko co potrzeba dlatego się pytam czy od innych pras pasują te części. 

Wszystko ma się prawo zepsuć to są maszyny. 

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal4610    54

niedaleko mnie wymienił Krone Kr125 na takiego Forta i powiem ci, że ładnie to lata. Zbija lepiej niż Krone. Do tej pory tachał ją c360, a teraz widze że czepia do 914. 60-tka lekko nie miała, ale bele fajne zbite

Texas    0

Oglądałem dzisiaj tą prasę i mi się spodobała tylko zauważyłem spawy na zewnątrz u góry gdzie się klapę tylną otwiera.

jasko1993    10

Czyli z jakiegoś powodu pękła, może za mocno chcieli dobić balota. Jak dobrze pospawana i  nie będziesz za za mocno nadwyrężał to wytrzyma. Mój claas też miał spawany uchwyt od siłownika trzymający klapę i jak na zarazie użytkuję ją normalnie od paru lat i się nie urwało:D

Texas    0

Prasa jest już umie i czeka na pierwsze siano ;) Wszystkie części pasują od sipmy więc klopotu z tym nie będzie. Jak chcecie mogę fotkę wrzucić. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gumis45
      Mam ogromna prosbe jesli ktos zna sie na prasach to niech wypowie sie cos na ich temat.Mam zamiar kupic uzywana prase Class Rolant 44 tak 120 x 120 do 20 tys. zl i chyba najlepiej walcowa.Jesli jestem w bledzie to niech ktos napisze ktore prasy sa lepsze moze lancuchowa pasowa czy walcowa i jakiej firmy zachodniej czy polskiej ale polaska chyba odpada.
    • Przez Tadeusz1212
      Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa C-360. Najbardziej mi chodzi o pług, agregat uprawowy, siewnik.
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez Kedzior12
      Witam. Poprzedni właściciel zgubił pompkę od centralnego smarowania łańcuchów w prasie Gallignani 3200l. Prosiłbym posiadaczy tego modelu jak i pochodnych o zrobienie zdjęcia owej pompki i jej lokalizacji, oraz o podanie sposobu jej napędzania. Wiem tylko tyle, że znajdowała się po prawej stronie przy sprężynach od zgniotu komory (jest tam wyprowadzony przewód z filtrem biegnący od pojemnika z olejem,a nad tym znajduje się rozdzielacz na wężyki). Instalacja jest oryginalna.
    • Przez Skwarus
      Witam, niedawno kupiłem prasę John Deere 580 z rotorem, zrobiłem nią 70 bel bez żadnego problemu, a teraz zaczęła się zapychać za rotorem, bela się przestaje obracać, pasy się zatrzymują i muszę wyrzucać materiał z komory. Nieraz jakoś dobrze złapie i jest wszystko dobrze ładna bela wychodzi. Był podobny temat o jd 550 ale nie było jednoznacznej odpowiedzi. Czy przyczyną może być zbyt ślizgi ten walec za rotorem?
      Jeśli ktoś miał taki problem prosiłbym o pomoc.
      Pozdrawiam