Skocz do zawartości

Prasa Rolująca Rivierre 126 L Casalis


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

pod jaki ciągnik?:) przedewszystkim patrz na pasy ich jakość nowy komplet z 5tys!! do tego spinki około 200zł sztuka.. hm nie wiem jak w riviera ale najlepiej żeby pasy były chropowate lepiej pobierają materiał i nie staje beleczka na początku zwijania w komorze:) sporo jest filmów na YT jak nawet c360 ciągną podobną prasę:) patrz na boki wewnętrzne komory czy bardzo są wytarte i na blachy pomiędzy pazurkami podbieracza jak się świeci to wiadomo ze tostał zdrowo po tylku swoje przerobiła standardowo na łańcuchy napędowe i zębatki czy nie są ściachane a łańcuch czy nie jest wyciągnięty hm czy walec dolny po którym toczy sie belka nie jest spawany i czy rama nie jest nigdzie sawana:) 

a pod jaki ciągnik bo jak  pod coś 50km c360 polecam Krone kr 125:) zbija naprawdę mocno bez porównanie z sipmą przy tej samej dostarczanej mocy:) słomie 3/2 siano 2/1 w kiszonce tez 2/1 :) belek nie ważyłem ale słoma spokojnie 200kg waży xD turem mieliśmy problem załadować mokrzejszą sianokiszonkę(wzmacniane siłowniki) prasa mega prosta i wytrzymała :) fakt że u mnie zrobiła z 1,2tys belek wymieniłem łapkę podbieracza za 10zł dostęp do części sporo sklepów internetowych 24h i masz wszystkie części:) 

Edytowane przez Genius9872
Opublikowano

jeżeli pasy spinki łańcuchy i zębatki są ok to bym brał :) zetorek pociągnie sam chciałem kupić tylko mniejsza rc15:) pasówką można wmiare szybko robić bo Kronę nawet jak masz moc nie pojedziesz szybko bo nie ubija ci się cały czas a jak się nazbiera to ciężko naraz dużą objętość zgnieść i wskaźniki fiksują że pełna komora a belka flak xD 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez solo65
      Witam. Tak jak w temacie, szukam prasy rolującej do 75 km. Prasa głównie będzie prasowała siano i słomę. Budżet ok 15tys zł.
      Pasówka czy łańcuchowa? Polska czy zagraniczna? 
    • Przez mateo30
      Cześć w prasie Krone KR 160 mini stop można jakoś ustawić żeby bele były bardziej zbite ? 
      W sianie bele są jak skała a w słomie trochę luźne są. 
      Czy jest jakaś możliwość bardziej zbitych ? 
      Wolniej jeździć ? 
    • Przez Tom93
      witam wszystkich posiadam prasę unie famarol walcowo łańcuchowa, mam problem tego typu iż gdy włącze wałek wom prasa dziwnie podskakuje na kołach jak chodzi na pusto , dodam że gdy robie siano czy słome i zapełni się komora prasa jeszcze bardziej podskakuje tak że odczówalne jest to w ciągniku. proszę o jakieś porady sugestie
    • Przez Tom93
      Witam mam problem z prasa rolujaca unia famarol walcowo łańcuchowa po załączeniu walka wom prasa dziwnie podskakuje. Widać na kołach w prasie, a przy robieniu beli jak już jest pełna komora to jeszcze bardziej nia telepie, w ciągniku to nawęd jest odczuwalne, czy ktoś może wiedzieć gdzie szukać przyczyny dodam że łożyska na kołach zebatych w klapie są w porządku,lancuch w klapie też sprawdzony nie jest zapieczony na ogniwkach. Gdzie szukać? 
    • Przez Propek
      Witam, posiadam prasę Rivierre RV156L i nie wiem jak w niej poluzować pasy z tyłu by móc je wymienić. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v