Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa
pawelpit385    0

Witam wszystkich nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat pompy wtryskowej dlatego zaczynam nowy temat min.cieknie mi dosyć mocno paliwo z pompy wtryskowej i chciałbym ją zawieść do pompiarza aby ją uszczelnił ale nie wiem jak ją wyciągnąć czy może ktoś już robił taki zabieg to bym prosił o poradę i wskazówki,dodam że traktor to MF 3125 1992 r proszę kolegów o pomoc,pozdrawiam  :)

pawelpit385    0

to zawieź ją z całym traktorem  ;)  :P

Będę chciał naprawić pompę w kombajnie i nie będę jej umiał wymontować to pojadę kombajnem w środku zimy do pompiarza 100 km trochę nie realne  :rolleyes: także proszę o pomoc kolegów co się na tym znają,a za takie wskazówki kolego black_shadow z góry dziękuję :)

Wiadomość z agroFakt.pl

konrad82    46

Pompa stojąca czy leżąca ?? JA zrobiłbym to tak - po odkrecał bym przewody [ zaznacz ktory gdzie]   zrobiłbym znak na pompie i bloku silnika [ żeby ją tak samo zamontować bo jakiś zapłon jest tam ustawiony]  odkręcam od bloku i wiozę do pompiża.

pawelpit385    0

pompa leżąca od strony pompy to wiem co i jak głównie chodziło mi od strony napędu (rozrządu) ale już się dowiedziałem od jednego z kolegów  :) pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kiernoz
      Witam. Mam do kupienia traktor Massey ferguson 6110 Chciałem zapytać czy to dobry traktor i czy jest awaryjny ? byłby to traktor zastępujący ursusa c3603p głównym jego przeznaczeniem była by praca z ładowaszem czołowym ,rozrzutnik, beczkowóz, kosiarka, zgrabiarka ,przetrząsarka. Był by to 2 traktor w gospodarstwie do lżejszych prac. Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez sznajdik
      Czy da się zrobić wyjście do hamulca hydraulicznego do hamowania przyczepy w mf 3060 i gdzie ewentualnie się podłączyć?
    • Przez Masterek24
      Witam
      Dzisiaj umyłem przed zimą ciągnik. Po myciu odpaliłem i podczas jazdy nie działa żaden półbieg. Jak zatrzymam ciągnik to każdy półbieg wchodzi i jaki sobie wbije i ruszę to na takim jadę tylko problem że podczas jazdy już zmienić nie mogę nie działają o co chodzi ??
    • Przez dawid1983
      WITAM MAM PYTANIE CZY DO MF 3070  PRZED POMKA PALIWA MOGE ZAMONTOWAC JAKIS DODATKOWY FILTERK  ZEBU ZBIRAL TEN CALY SYF ZE ZBIORNIKA A NIE POMPKA PALIWA  JAKI TEN FILTERK ZAMONTOWAC PROSZE O PODPOWIEDZ MOZE KTOS MA COS TAKIEGO ZROBIONE JAKIES ZDJECIA
    • Przez mfmf
      mam problem z kontrolka zapchanego filtra oleju, zapala sie po jakiejs godz pracy w polu, gdy go zgasze odstoji 5-10 minut gasnie ale po chwili znowu sie zapala. Ciagnik po zapaleniu kontrolki nadal jest sprawny i wszystko dziala wporzadku?

olej i filtry sa nowe, olej to fuchs hydramot 10w40

co to moze byc? czujnik cos nie bangla?